newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Wylicytuj sobie prezent, czyli przedświąteczna zabawa w Galerii Katowickiej!

Już od 7 grudnia zapraszamy do naszej przedświątecznej strefy konkursów i zabaw! Na wszystkich robiących zakupy w Galerii Katowickiej, w godzinach 16:00 – 19:00, czekać będzie mnóstwo niespodzianek z licznymi nagrodami. Nie zabraknie także atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci! Zupełnie nową formułą będą „Licytacje Paragonowe” – czyli aukcje setek atrakcyjnych nagród, w których klienci licytują przy pomocy paragonów z dokonanych w danym dniu zakupów. Strefa zabawy zlokalizowana będzie na poziomie 0 (obok Lodomanii). Akcja potrwa do 23 grudnia. Zapraszamy! Regulamin akcji dostępny jest w Info Punkcie bądź do przeczytania TUTAJ.

GK_PREZENTY-ZA-PREZENTY-2017

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.