newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Wiosenna Wymiana Szafy w Galerii Katowickiej

Wiosenna Wymiana Szafy w Galerii Katowickiej

Czy masz w szafie rzeczy, które Ci się znudziły, są nietrafionym prezentem czy po prostu zabierają cenne miejsce w garderobie? Przynieś zbędne ubrania do Galerii Katowickiej i odbierz bon na zakupy!

Weź udział w akcji Wiosenna Wymiana Szafy organizowanej przez Galerię Katowicką – to tu w dniach 22–23 oraz 29–30 marca 2014 roku oddasz nienoszone ubrania przeznaczając je na cel charytatywny, w zamian otrzymując bon na zakupy w sklepach Galerii Katowickiej.

To niebywała okazja, by odświeżyć swoją szafę – znaleźć nową ulubioną torebkę, kolorową marynarkę czy oryginalne akcesoria na każdą okazję. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Zgłoś się do specjalnych punktów przyjmowania ubrań w Galerii Katowickiej poziom –1 i +2 – za każde 2 kg ubrań otrzymasz bon o wartości 10 zł, a za 4 kg – bon o wartości 20 zł.

* Jedna osoba może wziąć udział w akcji jednokrotnie, oddając maksymalnie 4 kg ubrań. Bony należy zrealizować do 30 kwietnia 2014 roku.

Lista sklepów, w których można zrealizować bony:
4 F
4 Faces
Ania Kruk
Bayla
Bijou Brigitte
C&A
Chantelle
Deichmann
Diverse
Douglas
Etam Lingerie
Felina
Gabor
Gatta
Gerry Weber
Hi Mountain
Helly Hansen
Inglot
INTER OPTYK
iSpot
Jean Louis David
Kari
Kazar
Kornecki
Krakowski Kredens
La Vantil
Lancerto
Lavard
Leopardus
L’Occitane
Mc Arthur
Nike
Ochnik
Parfois
Pasmanteria
Peek&Cloppenburg
Pepe Jeans
Pretty One
Promod
Silesia Jeans
Sisley
SMYK Cały dla Małych
Solar
Swarovski
Swiss
Tally Weijl
Tatuum
Terranova
The North Face
Unisono
United Colors of Benetton
Valentini Samsonite
Vans
Venezia
Vistula/ Wólczanka
Viu Viu, Optica, Soczewki24.pl
Wittchen
Wrangler Lee

Regulamin akcji dostępny jest TUTAJ

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.