newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Więcej, ciekawiej i z uśmiechem – Dzień Kobiet w Galerii Katowickiej

GK_dzien_kobiet_2017Kwiaty, upominki, wyjątkowe promocje, konkursy i dodatkowe punkty czekają na wszystkie z Was, które odwiedzą naszą Galerię 8 marca 2017 r.

Na początek – odbierz prezent! W godzinach 12:00-19:00 udaj się do punktu „Tu Dostajesz Więcej” na poziomie 0 (obok kawiarni Mount Blanc), odpowiedz na proste pytanie i odbierz jedną z wielu niespodzianek przygotowanych przez naszych najemców!

Po zakupach – ekstra punkty! Tylko w Dniu Kobiet, rejestrując paragon za zakupy, otrzymasz 100 punktów ekstra w programie lojalnościowym Galerii Katowickiej. Promocja skierowana jest wyłącznie do Pań, które 8.03.2017 r. zarejestrują paragon za zakupy dokonane w tym samym dniu. Ekstra punkty naliczane będą jednorazowo jednej uczestniczce. Zapoznaj się z ULOTKĄ i sprawdź wszystkie promocje przygotowane specjalnie na Dzień Kobiet.

To nie koniec atrakcji! O to aby każda z Was wyszła od nas uśmiechnięta, zadba niezwykły duet mimów „Mimello”,  który będzie wręczał kwiaty i odgrywał dla Was zabawne scenki.

Do zobaczenia!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.