newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

W ten weekend Wiosenna Wymiana Szafy

Już jutro i pojutrze możecie połączyć pożyteczne z przyjemnym. Oddając zbędne ubrania, które zostaną przekazane na cel charytatywny, otrzymacie bony na zakupy w Galerii Katowickiej.

W ramach Wiosennej Wymiany Szafy pomagamy odpowiedzialnie:

– podziel się tym, co sam chciałbyś dostać

– upewnij się, że ubrania, które oddajesz, są czyste

– nie oddawaj ubrań nadgryzionych zębem czasu, a tym bardziej przez mole 🙂

Ubrania oddawać można w godzinach otwarcia Galerii Katowickiej, w specjalnie przygotowanych punktach na poziomach –1 i +2.

Jedna osoba może wziąć udział w akcji jednokrotnie, oddając maksymalnie 4 kg ubrań.

Regulamin akcji dostępny jest TUTAJ

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.