newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Terranova od dzisiaj w Galerii Katowickiej

Od dzisiaj, od godziny 16.00 do nowego, dwupoziomowego salonu (+1 i +2) zaprasza Terranova

Terranova to znana na całym świecie marka młodzieżowa, która charakteryzuje się konkurencyjnymi cenami. Posiada najwięcej firmowych sklepów na świecie – 461 w 33 krajach. Markę Terranova wyróżnia świeży, radosny i pełen życia wizerunek. Easy to wear ze względu na prosty w noszeniu produkt, easy to buy dzięki wyjątkowo przystępnej cenie, easy to live z powodu niezwykłego poczucia swobody, jakie panuje w każdym punkcie. W Galerii Katowickiej Terranova ma dwupoziomowy salon – na poziomie +1 oraz +2.

Zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.