newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Storytelling w biznesie i w życiu – spotkanie w Akademii Biznesu

Jak biznesowo wykorzystać tkwiącą w opowieściach moc? Jak snuć opowieści o marce, także tej osobistej? Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie ze storytellingiem w naszej Akademii Biznesu. Już 19 kwietnia o godz. 18.00 w sali kinowej Multikina (sala nr 2)  będziecie mogli posłuchać energetycznej opowieści charyzmatycznego mówcy, mentora, eksperta z zakresu Storytelling – Adama Piocha.

Umiejętność opowiadania to podstawowe narzędzie prawdziwego przywódcy, kogoś, kto potrafi zmobilizować innych do niecodziennego wysiłku. Dobrze opowiedziana historia zapewnia kluczową korzyść – istotną przewagę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku oraz bycie liderem. Dobra narracja potrafi przekonać każdego – klientów, pracowników czy inwestorów. O nowej roli opowieści i sposobach jej realizacji opowie Adam Pioch.

Czego możecie spodziewać się po spotkaniu? Wprowadzenia w świat storytellingu, praktycznej wiedzy w pigułce, do tego inspirujących, ciekawych historii i sposobów na sukces. Można będzie poznać wiele barwnych, zaczerpniętych z doświadczenia mówcy faktów, posłuchać wciągających historii przeplatanych cennymi wskazówkami i praktyczną wiedzą.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, należy jednak mailowo zgłosić swoją obecność. Rezerwacji można dokonać w Punkcie Informacyjnym lub mailowo, pod adresem akademiabiznesu@galeriakatowicka.eu.

Zapraszamy!

AKADEMIA_BIZNESU_Storytelling_Galeria Katowicka

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.