newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Startujemy z nową stroną www!

Witamy! Mamy niesamowitą przyjemność zaprezentowania zupełnie nowej strony Galerii Katowickiej.

Główne atuty nowej witryny to prosty i nowoczesny design. Nawigację po niej bardzo ułatwia zestaw ikonografik, czytelnie oddających zawartość poszczególnych działów.

Z perspektywy klienta, najbardziej użyteczna zapewne okaże się pełna lista dostępnych w Galerii Katowickiej marek, opatrzona krótką charakterystyką każdej z nich. Ponadto, już po otwarciu galerii przydatne okażą się: „promocje i nowości”, „parking”, „mapa galerii” czy „coworking”.

Charakter zmieni dotychczasowa witryna. Dostępna pod nowym adresem www.budowa.galeriakatowicka.eu  będzie źródłem najważniejszych informacji o postępie robót budowlanych.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.