newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Startujemy z nową stroną www!

Witamy! Mamy niesamowitą przyjemność zaprezentowania zupełnie nowej strony Galerii Katowickiej.

Główne atuty nowej witryny to prosty i nowoczesny design. Nawigację po niej bardzo ułatwia zestaw ikonografik, czytelnie oddających zawartość poszczególnych działów.

Z perspektywy klienta, najbardziej użyteczna zapewne okaże się pełna lista dostępnych w Galerii Katowickiej marek, opatrzona krótką charakterystyką każdej z nich. Ponadto, już po otwarciu galerii przydatne okażą się: „promocje i nowości”, „parking”, „mapa galerii” czy „coworking”.

Charakter zmieni dotychczasowa witryna. Dostępna pod nowym adresem www.budowa.galeriakatowicka.eu  będzie źródłem najważniejszych informacji o postępie robót budowlanych.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.