newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Spotkanie z zespołem Pokahontaz

W niedzielę, 28 stycznia, wszystkich fanów hip-hopowego zespołu Pokahontaz zapraszamy na spotkanie autorskie z Fokusem i Rahimem. Rozpocznie się ono o godzinie 18:00 w specjalnie przygotowanej strefie na parterze, w okolicy sklepu RTV Euro AGD. Będzie to doskonała okazja, aby wysłuchać opowieści o kulisach powstawania najnowszej płyty „REset”, zadać swoje pytania, wziąć autograf czy „zbić pionę” na pamiątkowym zdjęciu. Zapraszamy – wstęp jest bezpłatny!

Pokahontaz pojawi się w Galerii Katowickiej na specjalne zaproszenie Empiku.

Plakat_Pokahontaz w Galerii Katowickiej

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.