newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

„Spójrz na mnie” – niecodzienny spektakl w Galerii Katowickiej

Czy macie pewność, że Wasze oczy nie są zamknięte? Już w ten piątek na Scenie w Galerii Katowickiej odbędzie się premiera wyjątkowego spektaklu „Spójrz na mnie” w reżyserii Adama Ziajskiego. Sztuka ta dedykowana jest w szczególności osobom niewidomym i słabowidzącym. Spektakl będzie grany również w dniach 24 i 25 lutego oraz 13, 14 i 15 marca. Bilety można zakupić na stronie Teatru Śląskiego lub w kasie biletowej teatru – co ważne bilety dla osób niewidomych kosztują 5 zł. By stworzyć lepsze warunki odbioru osobom niewidomym i słabowidzącym, spektakl każdorazowo grany będzie z audiodeskrypcją, czyli przekazem dźwiękowym opisu treści wizualnych. W spektaklu użyte zostaną również światła stroboskopowe.

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.