newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Projekt Miejska Dżungla

Ruszyła X edycja projektu Miejska Dżungla, mającego na celu zwrócenie uwagi na powszechny problem zajmowania przez nieuprawnionych kierowców miejsc parkingowych, przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Nasza Galeria również wspiera projekt – już w najbliższą sobotę, 9 grudnia, spotkacie u nas harcerzy i młodzież z katowickich szkół, wręczających ulotki „Łam bariery, nie przepisy”. Nad prawidłowym przebiegiem akcji patrolowej czuwać będą funkcjonariusze Straży Miejskiej i Policji.

Miejska Dżungla_ulotka

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.