newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Odkryj magię oczekiwania na Święta – zobacz kalendarz adwentowy na Placu Szewczyka

Z początkiem grudnia na Placu Szewczyka stanął największy na Śląsku, ponad 6-metrowy kalendarz adwentowy. Odlicza on czas pozostały do Świąt. To jeden z trzech kalendarzy w Polsce, część słodkiej kampanii Milki, która ufundowała przechodniom mnóstwo atrakcji. Do 24. grudnia każdy, kto nas odwiedzi, może odblokować kalendarz za pomocą specjalnej „wajchy”, tzw. „wyzwalacza emocji”, która uruchomi sekwencję interaktywnych zdarzeń, otwierając okienko z ukrytą niespodzianką. Zapraszamy do zabawy!

kalendarz-13122016

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.