newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Leopardus zaprasza wszystkie dzieci do wspólnego dekorowania choinki

Jeśli macie ochotę i czujecie świąteczną atmosferę, sklep zoologiczny Lreopardus znajdujący się na poziomie -1 Galerii Katowickiej zaprasza do własnoręcznego wykonywania ozdób i dekorowania nimi LEOPARDUSOWYCH choinek. Już teraz zapraszamy wszystkie dzieci na 22 grudnia – wszystkie prace zostaną nagrodzone! Dekoracje prosimy składać w sklepie podpisane imieniem i nazwiskiem oraz telefonem kontaktowym do rodzica.

Akcje wspierają:
Tropical, Over Zoo, Botaniqa, Juwel, Trixie, Folies d’amour, Eukanuba, Beaphar, Dermapharm, Pellet4Cats oraz Vitapol.

Szczegółowe informacje u sprzedawców.

www.leopardus.pl

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.