newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Już jutro nowa marka – Springfield

Od środy 27 listopada, od godziny 9.00 zapraszamy do nowego salonu Springfield na poziomie 1 w Galerii Katowickiej.

Springfield to dobrze znana, modna i popularna marka odzieży damskiej i męskiej. Styl marki jest łatwo rozpoznawalny, bardzo charakterystyczny, wyrazisty. Odzież Springfield noszą ci, którym zależy na oryginalnym, a nawet odważnym wizerunku. W salonie w Galerii Katowickiej znajdziemy ubrania męskie, ubrania damskie, ale także dodatki, buty, bokserki, paski, torebki oraz biżuterię.

Uwaga! Z okazji otwarcia sklepu Springfield, specjalna promocja MY WISH LIST: na wybrane produkty – 50 % (akcja dotyczy zarówno damskiej i męskiej kolekcji).

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.