newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Już jutro nowa marka – Springfield

Od środy 27 listopada, od godziny 9.00 zapraszamy do nowego salonu Springfield na poziomie 1 w Galerii Katowickiej.

Springfield to dobrze znana, modna i popularna marka odzieży damskiej i męskiej. Styl marki jest łatwo rozpoznawalny, bardzo charakterystyczny, wyrazisty. Odzież Springfield noszą ci, którym zależy na oryginalnym, a nawet odważnym wizerunku. W salonie w Galerii Katowickiej znajdziemy ubrania męskie, ubrania damskie, ale także dodatki, buty, bokserki, paski, torebki oraz biżuterię.

Uwaga! Z okazji otwarcia sklepu Springfield, specjalna promocja MY WISH LIST: na wybrane produkty – 50 % (akcja dotyczy zarówno damskiej i męskiej kolekcji).

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.