newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

„Jak wykorzystać Youtube’a w strategii marketingowej?” – 10 maja zapraszamy na Śniadanie Branżowe w Akademii Biznesu

Jak wspierać swój biznes za pomocą YouTube? Jak optymalnie wykorzystać potencjał jednego z największych światowych serwisów do własnych celów? Co zrobić, żeby pośród tysięcy materiałów przebić się ze swoją treścią? Na co postawić, patrząc na specyfikę danej firmy?

Już w najbliższy czwartek, 10 maja, zapraszamy Was na kolejne Śniadanie Branżowe na naszej Antresoli – tym razem z ekspertami z agencji video marketingu Authors. Przybliżą oni potencjał Youtube’a, podpowiedzą, jak wykorzystać to medium do wsparcia własnego biznesu. Każdego miesiąca polski YouTube notuje ponad 300 mln wejść, które generują ponad 1 mld odsłon, a użytkownicy spędzają średnio pół godziny podczas każdej wizyty! – Obok takiego potencjału nie sposób przejść obojętnie, warto więc przyjść na czwartkowe spotkanie i posłuchać specjalistów!

Spotkanie odbędzie się o godzinie 10:00 na Antresoli naszego Centrum. Potrwa około 1,5 godziny. Wstęp jest bezpłatny, należy wcześniej zgłosić obecność poprzez: http://galeriakatowicka.eu/akademiabiznesu/#kalendarz. Na wszystkich słuchaczy czeka dodatkowo słodki poczęstunek: aromatyczna kawa i ciastko-granola od Grand Coffee Katowice!

Zapraszamy!

GK_PWP_AKADEMIA_BIZNESU_10 maja

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.