newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Grand Coffee – nowa kawiarnia w Galerii Katowickiej

logo22Od poniedziałku 20 marca 2017 do swojej nowej kawiarni w Galerii Katowickiej zaprasza Grand Coffee. Jest ona usytuowana na antresoli nad strefą food court na poziomie +3.

Grand Coffee oferuje kawę na wynos, skomponowaną na bazie autorskiej mieszkanki ziaren arabica. W menu znajdują zarówno kawy klasyczne takie jak espresso, cappuccino czy caffe latte, jak i słodkie mochi i orientalne chai latte. Dodatkowo w ofercie znajdują się desery i wytrawne tarty. Wybór kilkunastu smaków herbat marki just.t to propozycja dla fanów herbaty, a dla tych którzy za ciepłymi napojami nie przepadają Grand Coffee przygotowało wybór lemoniad Fentimans i soków Big Tom.

_DSC4072_DSC4078_DSC4066_DSC4076

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.