newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Grand Coffee – nowa kawiarnia w Galerii Katowickiej

logo22Od poniedziałku 20 marca 2017 do swojej nowej kawiarni w Galerii Katowickiej zaprasza Grand Coffee. Jest ona usytuowana na antresoli nad strefą food court na poziomie +3.

Grand Coffee oferuje kawę na wynos, skomponowaną na bazie autorskiej mieszkanki ziaren arabica. W menu znajdują zarówno kawy klasyczne takie jak espresso, cappuccino czy caffe latte, jak i słodkie mochi i orientalne chai latte. Dodatkowo w ofercie znajdują się desery i wytrawne tarty. Wybór kilkunastu smaków herbat marki just.t to propozycja dla fanów herbaty, a dla tych którzy za ciepłymi napojami nie przepadają Grand Coffee przygotowało wybór lemoniad Fentimans i soków Big Tom.

_DSC4072_DSC4078_DSC4066_DSC4076

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.