newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Gadżety w rozmiarze XXL na ulicach Katowic

W sumie jest ich pięć. 3-metrowy but na obcasie, trochę mniejszych rozmiarów filiżanka, szminka oraz torebka stoją w centrum Katowic. Do tego ogromny miś w Parku Śląskim. Wszystkie te nienaturalnej wielkości instalacje przypominają o przyszłotygodniowym (środa, 18 września) otwarciu Galerii Katowickiej.

Oprócz reklam na nośnikach zewnętrznych oraz w środkach masowego przekazu, Galeria Katowicka zdecydowała się na tzw. reklamę ambientową. Od standardowych form reklamy tzw. ambient różni się przede wszystkim zaskakującą i przykuwającą uwagę formą. Instalacje Galerii Katowickiej można spotkać na ulicy Mariackiej (filiżanka), placu Szewczyka (torebka) i Miarki (szminka), na rondzie obok „Spodka” (but na obcasie) oraz przy wejściu do zoo w Parku Śląskim (miś).

– Bardzo się cieszymy, że mieszkańcy Śląska pozytywnie zareagowali na nasz projekt. Podchodzą, interesują się i robią zdjęcia, ponieważ za każde zdjęcie z naszymi gadżetami w dniu otwarcia czekają na ich atrakcyjne rabaty – mówi Agnieszka Jurkiewicz, Marketing & PR Manager Galerii Katowickiej.

Zdjęcia z gadżetami w rozmiarze XXL będę uprawniały do uzyskania zniżek w poniższych sklepach:

C&A

Zdjęcie z torebką

25% rabatu na jedną rzecz.

*Każda osoba może skorzysta z rabatu tylko jeden raz. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy zakupu kart podarunkowych.

 

Douglas

Zdjęcie ze szminką

Specjalny kupon rabatowy lub zaproszenie na usługę kosmetyczną*.

*Kupony rabatowe otrzyma pierwszych 3 000 klientów, którzy pokażą swoje zdjęcie z kolorową szminką.

 

SMYK

Zdjęcie z misiem

Zrób zakupy za min. 25 zł i pokaż zdjęcie przy kasie, a otrzymasz specjalny kupon rabatowy przy zakupach za min. 25 zł.

*Kupony rabatowe otrzyma pierwszych 300 klientów, którzy pokażą swoje zdjęcie z misiem.

Kupony rabatowe są ważne do 31.01.2014 r. i zawierają następującą promocję:

10% rabatu na foteliki, wózki i akcesoria niemowlęce

15% rabatu na zabawki, artykuły papiernicze, CD, DVD i książki

20% rabatu na ubrania i buty

 

Starbucks

Zdjęcie z filiżanką

Kup jedną z pysznych kaw, pokaż zdjęcie przy kasie, a otrzymasz specjalny upominek.

*Upominki otrzyma pierwszych 25 klientów, którzy pokażą swoje zdjęcie z kolorową filiżanką. Promocja ważna tylko 18 września.

Venezia

Zdjęcie z butem

Zrób zakupy, pokaż zdjęcie przy kasie, a otrzymasz 20% rabatu!

*Upominki otrzyma pierwszych 25 klientów, którzy pokażą swoje zdjęcie z kolorową filiżanką.

zrób zakupy, pokaż zdjęcie przy kasie, a otrzymasz 20% rabatu!

 

Zniżki obowiązują w dniach 18-22 września (za wyjątkiem Starbucks – promocja ważna tylko 18 września)

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.