newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Fitness Day z Piotrem Głuchowskim w Galerii Katowickiej!

Już 19 sierpnia na Placu Szewczyka przed Galerią Katowicką odbędzie się wielkie sportowe święto! Będziesz miał okazję spotkać Mistrza Świata, Europy oraz wielokrotnego Mistrza Polski w Kulturystyce – Piotra Głuchowskiego. Pojawi się też Michał Żądło – znany z kanału YouTube AgresywnaMasa.TV. Specjalnie dla nas na wydarzeniu zagości również drużyna Silesia REBELS, która zaprosi do wspólnej zabawy i opowie o futbolu amerykańskim w naszym kraju. Na całej imprezie nie zabraknie oczywiście także wspólnego treningu, który poprowadzi szkoła Fitnessia Step&Dance, darmowych porad ekspertów z zakresu dietetyki i rehabilitacji, konkursów z nagrodami i wielu innych atrakcji. Fitness Day na Placu Szewczyka i w Galerii Katowickiej to drugie z trzech zaplanowanych wydarzeń, zapowiadających targi FitLife Expo 2017. Kolejny, Family Active Day, już 2 września.

Serdecznie zapraszamy!

FitLifeExpo_BeforeFestival_banner_www_1884x866

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.