newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Fascynująca podróż do wnętrza organizmu – wirtualna rzeczywistość, BAYLAB i krwiobus już 27 września pod Galerią Katowicką!

Tego nie można przegapić! Już w najbliższą środę, 27 września, w godz. 10.00 – 17.00 zapraszamy pod Galerię Katowicką, gdzie pojawi się BAYLAB, czyli multimedialny salon popularnonaukowy. To drugie (po Niemczech) takie miejsce w Europie, na co dzień działające w Warszawie. BAYLAB towarzyszyć będzie akcji krwiodawstwa, dlatego też wyjątkowa podróż odbywać się będzie przez układ krwionośny. Wirtualna, trójwymiarowa rzeczywistość pozwoli znaleźć się we wnętrzu ludzkiego serca, ze strumieniem krwi powędrować do mózgu, zobaczyć, jak ważne dla naszych szarych komórek są zastawki serca i naczynia krwionośne.

Serdecznie zapraszamy 27 września na Plac Szewczyka pod Galerią Katowicką – będzie można nie tylko pomóc, podarowując swoją „kropelkę” w specjalnym ambulansie do poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, ale i odbyć niesamowitą wyprawę do wnętrza ludzkiego organizmu, dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii!

Baylab VR_fot (Copy)

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.