newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Fascynująca podróż do wnętrza organizmu – wirtualna rzeczywistość, BAYLAB i krwiobus już 27 września pod Galerią Katowicką!

Tego nie można przegapić! Już w najbliższą środę, 27 września, w godz. 10.00 – 17.00 zapraszamy pod Galerię Katowicką, gdzie pojawi się BAYLAB, czyli multimedialny salon popularnonaukowy. To drugie (po Niemczech) takie miejsce w Europie, na co dzień działające w Warszawie. BAYLAB towarzyszyć będzie akcji krwiodawstwa, dlatego też wyjątkowa podróż odbywać się będzie przez układ krwionośny. Wirtualna, trójwymiarowa rzeczywistość pozwoli znaleźć się we wnętrzu ludzkiego serca, ze strumieniem krwi powędrować do mózgu, zobaczyć, jak ważne dla naszych szarych komórek są zastawki serca i naczynia krwionośne.

Serdecznie zapraszamy 27 września na Plac Szewczyka pod Galerią Katowicką – będzie można nie tylko pomóc, podarowując swoją „kropelkę” w specjalnym ambulansie do poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, ale i odbyć niesamowitą wyprawę do wnętrza ludzkiego organizmu, dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii!

Baylab VR_fot (Copy)

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.