newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Całe Katowice odwiedziły Galerię Katowicką

W ciągu pierwszych siedmiu dni Galerię Katowicką odwiedziło 371,5 tys. osób. To więcej, niż liczba mieszkańców Katowic. Swój pierwszy egzamin zdał także przebudowany układ komunikacyjny wokół znajdującego się w ścisłym centrum miasta obiektu.

Otwarcie Galerii Katowickiej nastąpiło w ubiegłą środę (18 września br.). W pierwszym dniu nowy obiekt odwiedziło blisko 70 tys. klientów. W kolejnych dniach frekwencja wyniosła od 40 do 56 tys.

– To oczywiste, że wizyty w pierwszych dniach w dużej mierze wynikają z zainteresowania nowym obiektem i nie zawsze przekładają się bezpośrednio na decyzje zakupowe. Jednak sygnały od naszych najemców oraz wyniki odwiedzin w poniedziałek i wtorek pozwalają przypuszczać, że nowy obiekt dobrze się przyjął – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, Center Manager Galerii Katowickiej.

Pomimo, że Galeria Katowicka jest doskonale skomunikowana – sąsiaduje z bardzo dużymi dworcami kolejowym i autobusowym, a tuż obok przechodzi jedna z najważniejszych w regionie relacja tramwajowa – z dużym zainteresowaniem obserwowano wydolność lokalnej sieci dróg i parkingu podziemnego na 1 200 miejsc.

– Generalnie nie było zbyt dużych korków, a organizacja ruchu na parkingu podziemnym nie odbiegała od typowych sytuacji w pierwszych dniach funkcjonowania obiektu. Jak na razie rozwiązania komunikacyjne, do których projektanci przyłożyli naprawdę dużą wagę, zdają egzamin – dodaje Pyzanowicz-Francke.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.