newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Całe Katowice odwiedziły Galerię Katowicką

W ciągu pierwszych siedmiu dni Galerię Katowicką odwiedziło 371,5 tys. osób. To więcej, niż liczba mieszkańców Katowic. Swój pierwszy egzamin zdał także przebudowany układ komunikacyjny wokół znajdującego się w ścisłym centrum miasta obiektu.

Otwarcie Galerii Katowickiej nastąpiło w ubiegłą środę (18 września br.). W pierwszym dniu nowy obiekt odwiedziło blisko 70 tys. klientów. W kolejnych dniach frekwencja wyniosła od 40 do 56 tys.

– To oczywiste, że wizyty w pierwszych dniach w dużej mierze wynikają z zainteresowania nowym obiektem i nie zawsze przekładają się bezpośrednio na decyzje zakupowe. Jednak sygnały od naszych najemców oraz wyniki odwiedzin w poniedziałek i wtorek pozwalają przypuszczać, że nowy obiekt dobrze się przyjął – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, Center Manager Galerii Katowickiej.

Pomimo, że Galeria Katowicka jest doskonale skomunikowana – sąsiaduje z bardzo dużymi dworcami kolejowym i autobusowym, a tuż obok przechodzi jedna z najważniejszych w regionie relacja tramwajowa – z dużym zainteresowaniem obserwowano wydolność lokalnej sieci dróg i parkingu podziemnego na 1 200 miejsc.

– Generalnie nie było zbyt dużych korków, a organizacja ruchu na parkingu podziemnym nie odbiegała od typowych sytuacji w pierwszych dniach funkcjonowania obiektu. Jak na razie rozwiązania komunikacyjne, do których projektanci przyłożyli naprawdę dużą wagę, zdają egzamin – dodaje Pyzanowicz-Francke.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.