newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Akademia Dzieciak Rządzi w Galerii Katowickiej już 22 kwietnia!

GK_Dzieciak_Rzadzi_grafika_pionCzy wiesz, co to biznes na srebrnych jajkach?  Jak powiększyć pieniądze? Czy jesteś w stanie znaleźć złoto w określonym czasie? Na te i inne pytania można będzie znaleźć odpowiedź w trakcie eventu, związanego z filmem „Dzieciak rządzi”. W Polskę rusza Akademia Dzieciak Rządzi – swój przystanek będzie mieć w naszym Centrum już 22 kwietnia w godz. 12.00 – 18.00. W twórczej, inspirującej i nietuzinkowej Akademii, pełnej zadań i atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję, będzie zabawnie i ciekawie.

Podczas gdy dzieci oddawać się będą kreatywnej zabawie, rodzice będą mogli zasięgnąć opinii czy rady u wykwalifikowanego psychologa dziecięcego i psychoterapeuty – podpowiedzą oni, jak wzmacniać rozwój, edukację i przedsiębiorczość dziecka. Serdecznie zapraszamy!

 

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.