newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Akademia Dzieciak Rządzi w Galerii Katowickiej już 22 kwietnia!

GK_Dzieciak_Rzadzi_grafika_pionCzy wiesz, co to biznes na srebrnych jajkach?  Jak powiększyć pieniądze? Czy jesteś w stanie znaleźć złoto w określonym czasie? Na te i inne pytania można będzie znaleźć odpowiedź w trakcie eventu, związanego z filmem „Dzieciak rządzi”. W Polskę rusza Akademia Dzieciak Rządzi – swój przystanek będzie mieć w naszym Centrum już 22 kwietnia w godz. 12.00 – 18.00. W twórczej, inspirującej i nietuzinkowej Akademii, pełnej zadań i atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję, będzie zabawnie i ciekawie.

Podczas gdy dzieci oddawać się będą kreatywnej zabawie, rodzice będą mogli zasięgnąć opinii czy rady u wykwalifikowanego psychologa dziecięcego i psychoterapeuty – podpowiedzą oni, jak wzmacniać rozwój, edukację i przedsiębiorczość dziecka. Serdecznie zapraszamy!

 

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.