newsletter

Galeria Katowicka

GK_header-press-room-AD-1884x866

O stresie i promowaniu siebie w Galerii Katowickiej

Czy można skutecznie radzić sobie z sytuacjami stresowymi? Jak efektywnie działać pod presją i zachować spokój nawet w najbardziej krytycznych okolicznościach? Już w najbliższy czwartek, 24 maja, na te i inne pytania odpowie Kamil Lizurej, trener mentalny i personalny, certyfikowany coach, na co dzień pracujący głównie ze sportowcami, managerami oraz przedsiębiorcami. A na tych, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak promować siebie i swoją markę, czeka poranne Śniadanie Branżowe. Wykład i spotkanie odbywają się w ramach Akademii Biznesu w Galerii Katowickiej. Wstęp jest bezpłatny.

Pliki do pobrania GK_20_05_2018_akademia biznesu_o stresie GK_20_05_2018_akademia biznesu_o stresie

Ekipa PopKooltour ruszyła w miasto. Każdy z nas może stać się częścią projektu

Czym są dla ciebie Katowice? To pytanie w ciągu najbliższych trzech dni zostanie zadane tysiącom ludzi z różnych zakątków Katowic. Odpowiedzą na nie artyści, sportowcy, ale przede wszystkim zwykli mieszkańcy. Z połączenia tych historii i dźwięków miasta powstanie nowoczesny manifest Katowic. Sprawdźcie, gdzie można spotkać filmowców i jakie atrakcje organizatorzy przygotowali na finał akcji, który odbędzie się 24 maja przed Galerią Katowicką.

Pliki do pobrania GK_17_05_2018_popkooltour w GK GK_17_05_2018_popkooltour w GK

Daj się zaskoczyć w Galerii Katowickiej. Oko w oko z pierwszym trenerem kadry siatkarzy

Lubisz niespodzianki? Chcesz spotkać Vitala Heynena, pierwszego trenera Reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn oraz jednego z czołowych siatkarzy? A może to właśnie do ciebie szkoleniowiec uśmiechnie się i podaruje ci coś wyjątkowego? 18 maja Galeria Katowicka, wraz z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej i Miastem Katowice, przygotowała dla odwiedzających niesamowite przeżycia. Wystarczy w godzinach 18:00 – 20:00 pojawić się – najlepiej na parterze centrum handlowego i … spodziewać się niespodziewanego.

Pliki do pobrania GK_15_05_2018_siatkowka w GK GK_15_05_2018_siatkowka w GK

Jedno miasto. Różni ludzi. Różne punkty widzenia Rusza PopKooltour – wyjątkowy projekt społeczno-kulturalny

Różnimy się od siebie, mamy inne problemy, realizujemy się w różnych dziedzinach i na niezliczonych płaszczyznach. Każdy ma swoją historię i inną relację z Katowicami. Już 17 maja startuje PopKooltour – wyjątkowe przedsięwzięcie społeczno-artystyczne inspirowane przez Galerię Katowicką, które połączy różne spojrzenia na miasto w jeden obraz filmowy 360 stopni. Będzie to podróż przez pokolenia, miejsca i warstwy społeczne – stworzony zarówno przez zwykłych ludzi spotkanych na ulicach czy podwórkach, jak i przez tych znanych i rozpoznawalnych. Ekipa filmowców, dźwiękowców wyruszy w miasto, by stworzyć nowoczesny manifest Katowic. Na koniec pod Galerią odbędzie się popkulturowy performance i finał projektu.

Pliki do pobrania GK_13_05_2018_popkooltour w GK GK_13_05_2018_popkooltour w GK

Pierwszy śląski Pasibus otwarty w Galerii Katowickiej

Interesująca oferta handlowa oraz różnorodna propozycja spędzania wolnego czasu sprawia, że Galeria Katowicka może pochwalić się wysokimi, stabilnymi wynikami odwiedzalności. Jest miejscem bardzo chętnie wybieranym przez klientów, oczekujących dobrze skonstruowanego i wciąż rozbudowywanego tenant-mix. Odpowiadając na dynamiczne trendy rynkowe Galeria zaprasza do siebie marki mogące wyróżnić ją na tle konkurencji. W kwietniu kolejna taka nowość – pierwszy na Górnym Śląsku Pasibus – powiększyła ofertę restauracyjną.

Pliki do pobrania GK_12_05_2018_pasibus w GK GK_12_05_2018_pasibus w GK

Galeria Katowicka – sukces pierwszego kwartału 2018

Pierwszy kwartał 2018 roku to dla Galerii Katowickiej kontynuacja regularnie wysokich wyników footfallu i towarzyszących im wzrostów sprzedaży. Przy odwiedzalności utrzymującej się na poziomie około 1,3 mln odwiedzin miesięcznie obroty najemców rosną średnio o ok. 8% miesięcznie w porównaniu z adekwatnym okresem poprzedniego roku. Rekordowym miesiącem był styczeń 2018, gdzie progres wyniósł aż 13%.

Pliki do pobrania GK_11_05_2018_pasibus w GK

Na szkolenia do… Centrum Handlowego. Storytelling i prawo w Galerii Katowickiej

Czy centrum handlowe może kreować przestrzeń miejską i skutecznie integrować różne środowiska biznesowe? Sukces Galerii Katowickiej i uruchomionej w lutym Akademii Biznesu – nowej odsłony Projektu Wyższy Poziom – pokazuje, że tak. Centrum ma swoje ważne miejsce w tkance miejskiej, inspiruje otoczenie i pobudza je do rozwoju. Każda z proponowanych aktywności Akademii ma komplet uczestników. Na część wydarzeń, na które każdorazowo obowiązują zapisy, listy chętnych zamykają się w ciągu kilku godzin.  A już w najbliższy czwartek, 19.04, odbędą się dwa bezpłatne wydarzenia: poranne Śniadanie Branżowe poświęcone konstruowaniu bezpiecznych umów oraz wieczorne spotkanie z Adamem Piochem, znanym ekspertem ds. storytellingu.

Pliki do pobrania GK_15_04_2018_akademia biznesu_kwiecień GK_15_04_2018_akademia biznesu_kwiecień

Trzy…dwa…jeden… – miłośnicy planszówek na start!

Już w najbliższy weekend Galeria Katowicka stanie się areną zmagań dla wszystkich, którzy zechcą sprawdzić swój refleks, spryt, umiejętności negocjacyjne czy taktyczne oraz odkryć w sobie wiele nowych umiejętności. Wszystko dzięki wiosennej edycji Festiwalu Gier Planszowych, który organizowany jest przez Empik w Galerii Katowickiej. Data 6 i 7 kwietnia powinna więc stać się obowiązkową pozycją w grafiku dla osób, które w przerwie pomiędzy zakupami zechcą miło spędzić czas z przyjaciółmi lub rodziną, a także dla fanów planszówek, którzy będą mieć okazję do przetestowania nowych tytułów.

Pliki do pobrania GK_05_04_2018_planszowki w GK GK_05_04_2018_planszowki w GK

„SMS not dead” – Śniadanie branżowe w Akademii Biznesu

Już jutro, 22 marca o godzinie 9:00, w Akademii Biznesu w Galerii Katowickiej będzie można podyskutować na temat siły i roli sms-ów. Czy sms wciąż działa? Czy może skutecznie realizować cele biznesowe? Śniadanie Branżowe odbędzie się na Antresoli centrum handlowego. Potrwa około 1 godziny, wstęp jest bezpłatny.

Pliki do pobrania GK_21_03_2018_sniadanie branzowe w GK GK_21_03_2018_sniadanie branzowe w GK

Przyjdź pod Galerię Katowicką i Błyśnij dla życia!

W sobotę 24 marca, w godzinach 17: 00 – 19: 00, na placu przed Galerią Katowicką odbędzie się wiosenna odsłona akcji „Błyśnij dla życia”. Funkcjonariusze katowickiej Komendy Miejskiej Policji, przy współpracy przedstawicieli Straży Miejskiej oraz Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego, spotkają się z mieszkańcami miasta, by zwrócić uwagę na bezpieczeństwo pieszych na drodze. Podczas akcji bezpłatnie rozdawane będą elementy odblaskowe: parasole, torebki, opaski, kamizelki, zawieszki, worki na obuwie, smycze, naklejki oraz różnokolorowe świecące opaski na rękę.

Pliki do pobrania GK_20_03_2018_blysnij dla zycia w GK

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.