Ostatnia niedziela stycznia kojarzona jest przede wszystkim z jednym wydarzeniem – finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Galeria Katowicka włączy się w tegoroczną akcję przez cały weekend 26-28 stycznia, goszcząc Sztab i Studio Finałowe oraz dołączając do internetowych aukcji. Zebrane w Katowickiej środki zasilą cel 32. Finału WOŚP, czyli diagnozowanie i leczenie chorób płuc u dzieci i dorosłych.

Pliki do pobrania

Serce dla płuc_Katowicka gra z WOŚP_24 01 2024GK_WOŚP

zobacz inne informacje

20.02.2024

Droga do tytułu Miss Polonia 2024 zaczyna się w Katowickiej

Uroda, charyzma oraz interesująca osobowość – oto cechy kandydatki idealnej do tytułu Miss Polonia 2024. Już w piątek, 23 lutego, w Galerii Katowickiej odbędzie się casting dla pań, które chcą spróbować swoich sił w jednym z najpopularniejszych konkursów o koronę.
czytaj dalej - Droga do tytułu Miss Polonia 2024 zaczyna się w Katowickiej
5.02.2024

Zagraj w Tekkena na retro sprzęcie i zmierz się z Innocentem i Szpero w turnieju Counter Strike’a w Katowickiej

Już w lutym, jak co roku, Katowice staną się mekką gamingu. Katowicka też wchodzi do gry i w dniach 9 – 11 lutego zaprasza fanów e-sportu do rozgrywek pod swoim dachem. Chętni mogą zebrać drużyny i zmierzyć się w CS2,...
czytaj dalej - Zagraj w Tekkena na retro sprzęcie i zmierz się z Innocentem i Szpero w turnieju Counter Strike’a w Katowickiej
31.01.2024

Sklep eobuwie.pl ze strefą MODIVO już w Katowickiej

Tablety zamiast półek z butami? Skanowanie stóp w 3D? Rezerwacje online, przymierzanie w realu? To wszystko jest już możliwe w Galerii Katowickiej, w nowoczesnym sklepie eobuwie.pl, połączonym ze strefą MODIVO.
czytaj dalej - Sklep eobuwie.pl ze strefą MODIVO już w Katowickiej
ZOBACZ WSZYSTKIE INFORMACJE - przejdź do strony pressroom
Pierwsza apla animacji pressroom
Druga apla animacji pressroom