newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_o_galerii

Sklepy, rozrywka i praca – o galerii

sklepy_rozrywka_praca_500px_v3

Galeria Katowicka to jeden z najważniejszych obiektów handlowych ponad 2-milionowej aglomeracji katowickiej. Sam budynek to nowoczesna i ze smakiem zaprojektowana bryła. W umiejętny sposób łączy niezwykłego ducha tworzonego przez 16 kielichów dworca kolejowego z najnowszymi trendami sztuki architektonicznej. Wnętrze galerii, utrzymane w czerni i bieli, wyróżnia się lekkością i elegancją. Dzięki restauracjom i sklepom, do których wejście prowadzi bezpośrednio z ul. 3 Maja i Placu Marii i Lecha Kaczyńskiego, obiekt harmonijnie wpisuje się w najbliższe otoczenie. Powierzchnie handlowe Galerii Katowickiej są nowym wyznacznikiem mody stolicy Śląska.

Wyjątkowa lokalizacja

wyjatkowa_lokalizacja_500px_v1

Niezwykle istotna jest także lokalizacja naszych powierzchni handlowych. Galeria Katowicka sąsiaduje z dworcem kolejowym KATOWICE GŁÓWNE, jednym z najważniejszych elementów systemu komunikacyjnego aglomeracji. Na poziomie „-1” znajduje się funkcjonalny dworzec komunikacji miejskiej, z którego codziennie odjeżdża ponad 800 autobusów. Tuż obok wejścia głównego do galerii przebiega jedna z najważniejszych w regionie linia tramwajowa, która umożliwia wygodny dojazd do miast sąsiadujących z Katowicami. Natomiast dla klientów, którzy zamierzają dojechać do naszego obiektu samochodem, do dyspozycji 24h na dobę pozostaje 1 200 miejsc parkingowych zlokalizowanych na poziomach „-2” i „-3”. Z kolei pasjonaci jednośladów mogą pozostawić swoje pojazdy na jednym z 80 miejsc dla rowerów.

Sklepy i ciekawe powierzchnie handlowe

sklepy_powierzchnie_handlowe_500px_v1

Atutem Galerii Katowickiej jest doskonała oferta handlowa i usługowa. Na 5 poziomach galerii klienci znajdą doskonale zbilansowany zestaw blisko 250 sklepów i powierzchni handlowych. Odpowiedni styl i podążanie za najnowszymi trendami zapewni bogata oferta marek modowych. Zadowolenie z dokonanego wyboru zagwarantują wizyty w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego, wyposażeniem wnętrz, biżuterią czy elektroniką. Każdego dnia wśród powierzchni handlowych można znaleźć ciekawe promocje i wyprzedaże.

Spotkania i dobre jedzenie

spotkania_jedzenie_500px_v1

Zadbaliśmy, aby prócz setek sklepów i innych powierzchni handlowych znalazły się również doskonałe obiekty gastronomiczne. Osoby lubiące dobre jedzenie poza domem, oprócz ciekawej oferty restauracji, na pewno docenią doskonale zaprojektowany food court. Dwupoziomowa strefa restauracyjna z dobrym jedzeniem zajmuje jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc galerii – tuż pod zwieńczeniem kopuły głównego wejścia od ulicy 3 Maja.

Rozrywka i praca

coworking_500px_v3

Galeria Katowicka to nie tylko różnorodne sklepy, znakomite restauracje i różnego rodzaju powierzchnie handlowe. Rozrywkową i kulturalną ofertę stanowi przede wszystkim Multikino – pierwsze wielosalowe kino tej sieci w Katowicach, zlokalizowane na poziomie „+3” naszego centrum.

Galeria Katowicka to także szereg unikalnych propozycji i rozwiązań, których trudno szukać w innych tego typu obiektach w regionie. Miłośnikom najnowszych technologii w zakupach pomoże nowoczesna aplikacja na urządzenia mobilne. Ciekawą propozycją dla klientów jest również strefa CO-WORKING ROOM na 2 piętrze, gdzie można wygodnie i całkowicie bezpłatnie rozwijać swoje pomysły biznesowe.

Tymczasowo nie ma możliwości wynajęcia oraz skorzystania ze strefy Co-working.

Info Punkt

 

Poszukujesz sklepu, rzeczy, restauracji, chcesz zadać pytanie dotyczące funkcjonowania Galerii Katowickiej lub jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług oferowanych w Galerii Katowickiej – udaj się do Punktu Info, który znajduje się na poziomie 0 przy głównym wejściu do centrum od strony ul. 3 Maja.

Pomożemy uzyskać informacje, których poszukujesz.

W punkcie informacyjnym możesz przede wszystkim:

Tymczasowo zawiesiliśmy niektóre usługi w Info Punkcie: wynajem sali do co-workingu, wypożyczanie parasoli, powerbanka, wózka dla osób niepełnosprawnych, spacerówki.

Z Info Punktem możesz skontaktować się również telefonicznie pod numerem +48 32 41 41 601 i mailowo: kontakt@galeriakatowicka.eu w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Informacja turystyczna

Jesteś po raz pierwszy w Katowicach i chciałbyś uzyskać informację dotycząca naszego miasta?
Udaj się do punktu obsługi klienta zlokalizowanego na pasażu poziomu 0, w bardzo bliskim sąsiedztwie głównego wejścia od strony 3 Maja. W punkcie dowiesz się o najważniejszych zabytkach, muzeach, parkach oraz miejscach aktywnego wypoczynku.

Udostępniamy także bezpłatne mapy.

Informacje uzyskasz bezpośrednio, telefonicznie lub poprzez email.

Punkt Informacyjny: kontakt@galeriakatowicka.eu tel. 32 41 41 601

Zamawianie taksówek dla klientów

W Galerii Katowickiej możecie Państwo bezpłatnie zamówić taksówkę w Punkcie Informacyjnym, zlokalizowanym na poziomie 0 przy wejściu głównym od strony ul. 3 Maja.

Usługa czyszczenia obuwia

Klienci Galerii Katowickiej mogą bezpłatnie skorzystać z urządzenia czyszczącego obuwie – znajduje się ono na poziomie 0, przy wejściu głównym od strony ul. 3 Maja.

Biuro rzeczy znalezionych

Zgłoszenia dotyczące zgubienia bądź znalezienia rzeczy można dokonać w Punkcie Informacyjnym (poziom 0 przy wejściu głównym od strony ul. 3 Maja) bądź w Biurze Ochrony (poziom 0, wejście za salonem iSpot). Rzeczy znalezione przechowywane są do 3 miesięcy.

Kontakt do biura rzeczy znalezionych: +48 32 41 41 601

Telefon w punkcie informacyjnym

Galeria Katowicka oferuje możliwość bezpłatnego skorzystania z telefonu, znajdującego się w punkcie informacyjnym naszego centrum zlokalizowanym przy wejściu głównym od strony ul. 3 Maja.

Opaska bezpieczeństwa dla dzieci

opaski_22062018_mini

W trosce o bezpieczeństwo naszych najmłodszych klientów, wprowadziliśmy specjalne opaski identyfikacyjne. Można na nich zapisać swój numer telefonu, by w momencie, gdy dziecko zniknie opiekunowi z oczu, łatwo można było go odnaleźć.

Opaski są wykonane z trwałego, hipoalergicznego oraz bezpiecznego dla zdrowia i skóry dziecka materiału. Spełniają rygorystyczne wymogi Państwowego Zakładu Higieny. Z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki dziecka.

Zapraszamy do Punktu Informacyjnego na poziomie 0 – można tu bezpłatnie odebrać oznakowaną opaskę dla dziecka.

Infokioski

Urządzenia dostępne są na wszystkich poziomach Galerii Katowickiej. Dotykowe panele w intuicyjny sposób pozwalają na zlokalizowanie sklepów znajdujących się na terenie naszego centrum. W nieskomplikowany sposób zaprowadzą klienta bezpośrednio do wyznaczonego celu.

Pokój Rodzinny

Na terenie Galerii Katowickiej znajdują się wygodne pokoje rodzinne, w których klienci z dziećmi mogą bezpłatnie skorzystać z toalety, przewijaka, wygodnego fotelika do karmienia, a także podgrzać posiłek w kuchence mikrofalowej.

Pokoje rodzinne zlokalizowane są:

Poziom -1 – obok salonu Reporter Young

Poziom +1 – obok sklepu Felina

Poziom +2 – obok sklepu Reserved

Karta Podarunkowa

 

Karta Podarunkowa Galerii Katowickiej to wspaniały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru. Obdaruj nią swoich bliskich z okazji świąt, urodzin lub innych uroczystości.

Karta oparta jest na systemie elektronicznej formy płatniczej, którym można bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach na terenie Galerii Katowickiej i wybranych wyspach handlowych*.

Minimalna kwota doładowania wynosi 30 zł, natomiast maksymalna 1000 zł.  Kartę można doładować jednorazowo i jest ona ważna do wyczerpania środków na karcie lub przez 12 miesięcy od momentu jej zakupu. Po zasileniu karta zostaje aktywowana samoczynnie w ciągu 30 min. Transakcje kartą będą wymagały jedynie potwierdzenia przez kasjera zgodności podpisu na terminalu – karty będą funkcjonować bez kodu PIN.

Saldo na koncie sprawdzisz poprzez:

 • Skanowanie telefonem kodu QR na odwrocie karty
 • Wejście na stronę flex-e-card.pl
 • Zadzwonienie pod numer: +48 22 490 69 23
 • Udanie się do punktu informacyjnego w galerii

W celu uzyskania wszystkich pozostałych informacji na temat naszych kart podarunkowych zachęcamy do kontaktu poprzez Centrum Obsługi Klienta : 22 490 69 23 w godzinach od 9.00 – 20.00 od poniedziałku do niedzieli.

Kartę można zakupić w punkcie Informacji Galerii Katowickiej lub zakupić online.

Proces zakupu karty poprzez stronę internetową wygląda następująco:

 1. Udać się na stronę galeriakatowicka.flex-e-card.pl
 2. Zasilenie karty poprzez stronę możliwe jest na kwotę minimum 30zł, a maksimum 1000zł.
 3. Klienta wybiera, czy karta ma być wysłana na wskazany adres czy opcje Click&Collect (opcja ta umożliwia odebranie karty podarunkowej w informacji galerii).
 4. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje potwierdzenie na wskazany adres email. Znajdują się tam dane do dokonania standardowego przelewu.
 5. Po zaksięgowaniu przelewu (z reguły następnego dnia roboczego), klient otrzymuje na wskazany adres email kod do odbioru wraz z instrukcją (w przypadku Click&Collect) lub
  fakt wysyłki oraz kod aktywacyjny wraz z instrukcją aktywacji – po otrzymaniu karty klient aktywuje kartę samodzielnie dzwoniąc na infolinię +48 22 490 69 23
 6. W przypadku Click&Collect klient odbiera w punkcie informacyjnym kartę podarunkową po okazaniu i zweryfikowaniu przez CH kodów do odbioru karty.

Regulamin Karty Podarunkowej: znajdziesz tutaj.

* Więcej informacji uzyskasz w punkcie informacyjnym zlokalizowanym na poziomie 0, obok głównego wejścia przy ul. 3 Maja lub dzwoniąc pod numer: +48 32 41 41 601

Organizacja urodzin

karta_2072018_mini

Chcesz zorganizować niezapomniane urodziny swojej pociechy? Sprawdź ofertę Galerii Katowickiej.

Oferujemy możliwość zorganizowania urodzin w jedynym na Śląsku interaktywnym placu zabaw – Fit4Kids oraz we wspaniałej kinowej atmosferze Multikina.

Dla waszych pociech zostały przygotowane m.in.:

 • strefa gier i zabaw z konkursami
 • urodzinowy fotel dla solenizanta
 • malowanie buziek
 • seanse filmowe dla maluchów
 • zwiedzanie kina
 • tort urodzinowy
 • pamiątkowe zdjęcia
 • i wiele wiele innych…

Nad bezpieczeństwem i świetną zabawą Twojego dziecka będzie czuwać profesjonalna obsługa oraz dedykowani animatorzy.
Więcej szczegółów uzyskasz kontaktując się z punktem informacyjnym pod numerem tel. 32 41 41 601 oraz dzwoniąc bezpośrednio do wybranego najemcy:

 • Multikino tel. 32 661 41 00
 • Fit4Kids tel. 537 787 821

Wypożyczenie parasola

Tymczasowo nie ma możliwości wypożyczenia parasola.

Usługa dedykowana dla klientów Galerii Katowickiej. Parasol jest dostępny do odbioru w Punkcie Info zlokalizowanym na pasażu od strony wejścia przy ul. 3 Maja*.
Wypożyczenie Parasola na okres do 4. godzin w danym dniu jest bezpłatne. Za każdą rozpoczętą kolejną godzinę okresu wypożyczenia naliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 5 złotych brutto. Usługa realizowana jest za kaucją.

Osoba wypożyczająca Parasol jest zobowiązana do złożenia zamówienia z wyprzedzeniem co najmniej 30 minut.
Rezerwacji usługi można dokonać w następujący sposób:

 • wypełniając formularz dostępny w linku poniżej i przesyłając go drogą mailową na adres: kontakt@galeriakatowicka.eu,
 • telefonicznie dzwoniąc pod numerem telefonu: 32 41 41 601 i podając niezbędne do zamówienia dane,
 • wypełniając formularz osobiście w Punkcie Info zlokalizowanym na terenie Galerii Katowickiej.

Zapoznaj się z regulaminem i pobierz formularz zamówienia usługi.

* Więcej informacji uzyskasz w punkcie informacyjnym zlokalizowanym na poziomie 0, obok głównego wejścia przy ul. 3 Maja lub dzwoniąc pod numer: +48 32 41 41 601.

Wypożyczenie przenośnej ładowarki Powerbank

Tymczasowo nie ma możliwości wypożyczenia przenośnej ładowarki Powerbank.

Usługa dedykowana dla klientów Galerii Katowickiej. Powerbank jest dostępny do odbioru w Punkcie Info zlokalizowanym na pasażu od strony wejścia przy ul. 3 Maja*.

Wypożyczenie Powerbanka na okres do 2. godzin w danym dniu jest bezpłatne.
Za każdą rozpoczętą kolejną godzinę okresu wypożyczenia naliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 5 złotych brutto. Usługa realizowana jest za kaucją.

Osoba wypożyczająca Powerbank jest zobowiązana do złożenia zamówienia
z wyprzedzeniem co najmniej 30 minut. Rezerwacji usługi można dokonać
w następujący sposób:

 • wypełniając formularz dostępny w linku poniżej i przesyłając go drogą mailową na adres: kontakt@galeriakatowicka.eu,
 • telefonicznie dzwoniąc pod numerem telefonu: 32 41 41 601 i podając niezbędne do zamówienia dane,
 • wypełniając formularz osobiście w Punkcie Info zlokalizowanym na terenie Galerii Katowickiej.

Zapoznaj się z regulaminem i pobierz formularz zamówienia usługi.

* Więcej informacji uzyskasz w punkcie informacyjnym zlokalizowanym na poziomie 0, obok głównego wejścia przy ul. 3 Maja lub dzwoniąc pod numer: +48 32 41 41 601.

Wypożyczenie kabla USB i/lub ładowarki

Tymczasowo nie ma możliwości wypożyczenia kabla USB i/lub ładowarki.

Usługa dedykowana dla klientów Galerii Katowickiej. Kabel USB oraz ładowarka uniwersalna dostępne są do odbioru w Punkcie Info zlokalizowanym na pasażu od strony wejścia przy ul. 3 Maja*.

Wypożyczenie kabla USB i/lub ładowarki na okres do 2. godzin w danym dniu jest bezpłatne.
Za każdą rozpoczętą kolejną godzinę okresu wypożyczenia naliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 5 złotych brutto za każde urządzenie. Usługa realizowana jest za kaucją.

Osoba wypożyczająca jest zobowiązana do złożenia zamówienia z wyprzedzeniem co najmniej 30 minut. Rezerwacji usługi można dokonać
w następujący sposób:

 • wypełniając formularz dostępny w linku poniżej i przesyłając go drogą mailową na adres: kontakt@galeriakatowicka.eu,
 • telefonicznie dzwoniąc pod numerem telefonu: 32 41 41 601 i podając niezbędne do zamówienia dane,
 • wypełniając formularz osobiście w Punkcie Info zlokalizowanym na terenie Galerii Katowickiej.

Zapoznaj się z regulaminem i pobierz formularz zamówienia usługi.

* Więcej informacji uzyskasz w punkcie informacyjnym zlokalizowanym na poziomie 0, obok głównego wejścia przy ul. 3 Maja lub dzwoniąc pod numer: +48 32 41 41 601.

Wypożyczenie wózka dziecięcego

Tymczasowo nie ma możliwości wypożyczenia wózka dziecięcego.

Usługa dedykowana dla rodzin z dziećmi, które na czas wizyty w Galerii Katowickiej mogą nieodpłatnie wypożyczyć wózek*.

Dziecięcy wózek spacerowy jest dostępny do odbioru w Punkcie Info zlokalizowanym na pasażu od strony wejścia przy ul. 3 Maja. Wózek może zostać wypożyczony na okres do 3 godzin z możliwością przedłużenia o kolejne 3 h, jednak w czasie nie przekraczającym godzin otwarcia centrum. Usługa realizowana jest za kaucją.

Osoba wypożyczająca wózek jest zobowiązana do złożenia zamówienia z wyprzedzeniem co najmniej 30 minut.
Rezerwacji usługi można dokonać w następujący sposób:

 • wypełniając formularz dostępny w linku poniżej i przesyłając go drogą mailową na adres: kontakt@galeriakatowicka.eu,
 • telefonicznie dzwoniąc pod numerem telefonu: 32 41 41 601 i podając niezbędne do zamówienia dane,
 • wypełniając formularz osobiście w Punkcie Info zlokalizowanym na terenie Galerii Katowickiej.

Zapoznaj się z regulaminem i pobierz formularz zamówienia usługi.

* Więcej informacji uzyskasz w punkcie informacyjnym zlokalizowanym na poziomie 0, obok głównego wejścia przy ul. 3 Maja lub dzwoniąc pod numer: +48 32 41 41 601.

Strefa Wymiany Książki

W strefie biznesu, na antresoli nad food courtem w Galerii Katowickiej, pojawiły się bookcrossingowe regały, na których umieściliśmy dla naszych klientów ciekawe pozycje książek, również dla dzieci. Książki wyłożone w naszej ruchomej bibliotece są udostępniane za darmo każdemu potencjalnemu Czytelnikowi, który odwiedził Galerię Katowicką i zatrzymał się na chwilę by odpocząć w strefie wymiany książki.

Jednym ze sposobów korzystania ze strefy jest zapoznanie się z książkami na miejscu. Wystarczy wtedy podejść do regałów i znaleźć coś interesującego dla siebie. Po skończeniu lektury należy ją odłożyć na miejsce.

Drugim sposobem korzystania jest wymiana książek. Jeśli dana lektura zainteresowała Cię na tyle, że chciałabyś/chciałabyś zabrać ją do domu, pamiętaj, aby uzupełnić księgozbiór strefy i w miejsce książki, którą chcesz zabrać, przynieść inną.

Postaraj się, aby przyniesione z domu egzemplarze nie były zniszczone. Zastanów się, czy książka, którą chcesz przynieść jest godna polecenia i ciekawa.

Wierzymy, że świadomie i odpowiedzialnie będziesz angażował się w naszą wspólną strefę wymiany książek.

Życzymy miłej lektury i udanej wymiany książek w Galerii Katowickiej.

Strefa podgrzewania posiłków

Tymczasowo nie ma możliwości skorzystania z strefy podgrzewania posiłków.

W części food courtu, za lokalem Subway dla naszych klientów przygotowaliśmy strefę, w której jest dostępna mikrofalówka oraz urządzenie do podgrzewania butelek z mlekiem dla dzieci.

Pokój wyciszenia

Od niedawna w naszym centrum na poziomie +1 obok toalet zlokalizowanych przy sklepie Reserved funkcjonuje dedykowane pomieszczenie przeznaczone dla osób z obniżoną sprawnością funkcjonowania społecznego, wynikającą ze spektrum autyzmu. Pokój powstał zgodnie z wytycznymi i standardami uznanymi przez Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach, z którym współpracuje Galeria Katowicka.

Pokój Wyciszeń jest przeznaczony dla osób, które w wyniku swojego aktualnego stanu zdrowia wymagają czasowego odreagowania napięć. Zgłaszają konieczność poradzenia sobie z emocjami i swoim zachowaniem w wyniku niesprzyjających okoliczności, czyli zbyt dużej ilości bodźców.

Dostęp do pokoju za pomocą wideodomofonu.

Zapoznaj się zasadami korzystania z pomieszczenia.

Bilety ZTM dostępne w Punkcie Informacyjnym

W Punkcie Informacyjnym Galerii Katowickiej można już kupić bilety jednoprzejazdowe ZTM, przewoźnika realizującego połączenia miejskie w konurbacji górnośląskiej. Bilety można kupić jedynie za gotówkę. Zapraszamy do Punktu Informacyjnego, znajdującego się na poziomie 0 przy wejściu głównym od strony ul. 3 Maja.

 1. Przejazd jednorazowy w granicach jednego miasta (gminy) lub przez 20 minut od momentu skasowania (z możliwością przesiadek)
  Normalny – 4,00 zł
  Ulgowy – 2,00 zł
 2. Przejazd jednorazowy w granicach dwóch sąsiadujących miast (gmin) lub przez 40 minut od momentu skasowania (z możliwością przesiadek)
  Normalny – 5,00 zł
  Ulgowy – 2,50 zł
 3. Przejazd jednorazowy w granicach trzech i więcej miast (gmin) lub przez 90 minut od momentu skasowania (z możliwością przesiadek)
  Normalny – 6,00 zł
  Ulgowy – 3,00 zł

 

Helpomat

helpomatgk2

Helpomat w Galerii Katowickiej znajduje się w toalecie damskiej na poziomie -1.

Wyposażyliśmy go w specjalnie dobrany asortyment pierwszej potrzeby. Do dyspozycji przygotowaliśmy wybór środków higienicznych, plastry, prezerwatywy, chusteczkę antybakteryjną, nakładkę sedesową oraz czyścik do obuwia.

Zapraszamy do korzystania!

Stacja ładowania urządzeń mobilnych

Tymczasowo nie ma możliwości skorzystania ze stacji ładowania urządzeń mobilnych.

Drodzy klienci, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w pomieszczeniu co-working room umieściliśmy stację umożliwiającą ładowanie urządzeń mobilnych.

Korzystanie ze stacji odbywa się bezpłatnie. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z załączonym Regulaminem oraz stosowanie się do niniejszej Instrukcji.

Ważne informacje:

 1. Pamiętaj, aby po zamknięciu skrytki nadać kod pin celem jej zamknięcia.
 2. Pamiętaj, że maksymalny czas pozostawienia urządzenia w skrytce wynosi 6 h.
 3. Protokolarne otwieranie skrytek odbywa się w momencie przekroczenia dozwolonego czasu pozostawienia przez użytkownika urządzenia w skrytce.
 4. W takich sytuacjach należy skontaktować się z biurem ochrony obiektu – tel. 571 330 334. Administrator stacji oraz Dyrekcja centrum nie odpowiadają za pozostawione w skrytkach rzeczy.

Paczkomaty INPOST– KAT32M oraz KAT02HO

KAT32M

Zastanawiasz się, gdzie dokładnie odebrać wyczekiwaną paczkę? Chciałbyś sprawnie i szybko nadać paczkę w centrum Katowic?

Paczkomaty INPOST czekają na Ciebie przy Galerii Katowickiej, obok placu Lecha i Marii Kaczyńskich oraz na parkingu podziemnym Galerii na poziomie -2 przy wejściu obok marketu Stokrotka.

Dotrzesz do niniejszych lokalizacji korzystając z nawigacji dostępnej pod linkami: KAT32M (inpost.pl/paczkomat-katowice-kat32m-3-maja-paczkomaty-slaskie) oraz KAT02HO (inpost.pl/paczkomat-katowice-kat02ho-3-maja-paczkomaty-slaskie).

Nie martw się o odbiór, jeśli jesteś zabiegany lub pracujesz do późna. Paczkomaty są do Twojej dyspozycji o każdej porze: 24h/7.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

 • MĘŻCZYZNA
 • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.