Flesh Fashion w Katowickiej to dwa dni pełne epickiej zabawy z modą dla Was od nas już w październiku! Wierzymy, że bycie modnym oznacza życie w zgodzie ze sobą i planetą i właśnie te wartości będą nam przyświecać podczas całego wydarzenia! W planach mamy takie oto cuda:

Warsztaty upcyclingowe z pracownią MAMYWENE
Kiedy – 14 i 15 października
Co – warsztaty z prawdziwego zdarzenia, na których specjalistki z MAMYWENE pomogą Ci odświeżyć garderobę za pomocą własnej wyobraźni i maszyny do szycia! Zapisz się na warsztaty TUTAJ, a potem wybierz ze swojej szafy ciuchy, którym chcesz dać nowy look! Nauczysz się jak przerabiać ubrania, jak je ozdabiać, malować a nawet przerabiać na podkładki pod kubki, organizery, doniczki, zabawki dla zwierząt i co tam tylko sobie wymyślisz!
A właściwie z kim - Pracownia MAMYWENE, to siostry Żarkiewicz, które inspirują do zmiany świata. Na co dzień dzielą się wiedzą i pokazują, że „eko” nie znaczy trudno i nudno, a zero waste może być intrygującą przygodą. Specjalizują się w działaniach ekologicznych i partycypacyjnych. Starają się wychodzić poza schematy. Dlatego podczas warsztatów stawiają na kreatywną, twórczą zabawę i miłe spędzanie czasu, a wiedza jest nie przytłaczającym dodatkiem. Wierzą, że nawet małe działania w duchu zrównoważonego rozwoju są ważne i potrzebne.
Zapisy trwają TYLKO DO 13 PAŹDZIERNIKA – ilość miejsc ograniczona!
Aby zapisać się na warsztaty upcyclingowe WEJDŹ TUTAJ.

WYKOMBINUJ SOBIE KOSZULKĘ!
Kiedy – 14 i 15 października od 12:00 do 19:00
Co – niepowtarzalna okazja do stworzenia własnej, unikatowej koszulki w myśl Flesh Fashion by Kato!
Jak – robisz w Katowickiej zakupy na kwotę 150 zł, pokazujesz paragon na stoisku (obok RTV Euro AGD, na poziomie 0), wybierasz rozmiar i kolor koszulki oraz grafiki, które chcesz na niej mieć. Zabierasz wszystko na warsztat obok stoiska, robisz własny, indywidualny kolaż grafik a my to utrwalamy. Voila, koszulka gotowa!
A co to właściwie za koszulka – już ona jest wyjątkowa, bo powstała w lokalnej, sosnowieckiej szwalni Janusz&Sons. Niebywała jakość idzie tutaj ramie w ramię z ekologią! Taką modę kochamy <3

FLESH FASHION BY KATO – wystawa fotografii
Z całej aglomeracji zgłosiło się do nas dziesiątki osób chcących pokazać swój indywidualny styl! Wybraliśmy kilkanaście osób i w ciągu dwóch dni zrobiliśmy utrzymaną w industrialnym klimacie sesję zdjęciową, której efekty będziecie mogli oglądać na wystawie w Katowickiej aż do końca października! Przyjdź do Katowickiej i poznaj bohaterów sesji, z których każdy ma do opowiedzenia niebanalną historię!

ZOBACZ WYSTAWĘ ZDJĘĆ

GK_MADE IN KATO__www slider 800x800

Zobacz inne wydarzenia

WARSZTATY KAWOWE Z ETNO CAFE

Data obowiązywania wydarzenia 2.10.2023
Po raz pierwszy w roku 2023 spotkamy się w Galerii Katowickiej na kawie, nie tylko po by ją wypić, ale również po to by się nauczyć ją zaparzyć jak Barista....
zobacz wydarzenie
800x800-etno-katowice
Mydlarnia u Franciszka_GK_STR WWW_800x800

Mydlarnia u Franciszka

Data obowiązywania wydarzenia 15-16.09.2023
Mydlarnia u Franciszka zaprasza na wielkie otwarcie w nowej lokalizacji! Pachnący punkt mieści się teraz na poziomie 0 (obok rtv euro agd). Z tej okazji 15 i 16 września 20%...
zobacz wydarzenie - Mydlarnia u Franciszka
ZOBACZ WSZYSTKIE WYDARZENIA - przejdź do strony wydarzenia
Pierwsza apla animacji aktualne wydarzenia
Pierwsza apla animacji aktualne wydarzenia