Flesh Fashion w Katowickiej to dwa dni pełne epickiej zabawy z modą dla Was od nas już w październiku! Wierzymy, że bycie modnym oznacza życie w zgodzie ze sobą i planetą i właśnie te wartości będą nam przyświecać podczas całego wydarzenia! W planach mamy takie oto cuda:

Warsztaty upcyclingowe z pracownią MAMYWENE
Kiedy – 14 i 15 października
Co – warsztaty z prawdziwego zdarzenia, na których specjalistki z MAMYWENE pomogą Ci odświeżyć garderobę za pomocą własnej wyobraźni i maszyny do szycia! Zapisz się na warsztaty TUTAJ, a potem wybierz ze swojej szafy ciuchy, którym chcesz dać nowy look! Nauczysz się jak przerabiać ubrania, jak je ozdabiać, malować a nawet przerabiać na podkładki pod kubki, organizery, doniczki, zabawki dla zwierząt i co tam tylko sobie wymyślisz!
A właściwie z kim - Pracownia MAMYWENE, to siostry Żarkiewicz, które inspirują do zmiany świata. Na co dzień dzielą się wiedzą i pokazują, że „eko” nie znaczy trudno i nudno, a zero waste może być intrygującą przygodą. Specjalizują się w działaniach ekologicznych i partycypacyjnych. Starają się wychodzić poza schematy. Dlatego podczas warsztatów stawiają na kreatywną, twórczą zabawę i miłe spędzanie czasu, a wiedza jest nie przytłaczającym dodatkiem. Wierzą, że nawet małe działania w duchu zrównoważonego rozwoju są ważne i potrzebne.
Zapisy trwają TYLKO DO 13 PAŹDZIERNIKA – ilość miejsc ograniczona!
Aby zapisać się na warsztaty upcyclingowe WEJDŹ TUTAJ.

WYKOMBINUJ SOBIE KOSZULKĘ!
Kiedy – 14 i 15 października od 12:00 do 19:00
Co – niepowtarzalna okazja do stworzenia własnej, unikatowej koszulki w myśl Flesh Fashion by Kato!
Jak – robisz w Katowickiej zakupy na kwotę 150 zł, pokazujesz paragon na stoisku (obok RTV Euro AGD, na poziomie 0), wybierasz rozmiar i kolor koszulki oraz grafiki, które chcesz na niej mieć. Zabierasz wszystko na warsztat obok stoiska, robisz własny, indywidualny kolaż grafik a my to utrwalamy. Voila, koszulka gotowa!
A co to właściwie za koszulka – już ona jest wyjątkowa, bo powstała w lokalnej, sosnowieckiej szwalni Janusz&Sons. Niebywała jakość idzie tutaj ramie w ramię z ekologią! Taką modę kochamy <3

FLESH FASHION BY KATO – wystawa fotografii
Z całej aglomeracji zgłosiło się do nas dziesiątki osób chcących pokazać swój indywidualny styl! Wybraliśmy kilkanaście osób i w ciągu dwóch dni zrobiliśmy utrzymaną w industrialnym klimacie sesję zdjęciową, której efekty będziecie mogli oglądać na wystawie w Katowickiej aż do końca października! Przyjdź do Katowickiej i poznaj bohaterów sesji, z których każdy ma do opowiedzenia niebanalną historię!

ZOBACZ WYSTAWĘ ZDJĘĆ

GK_MADE IN KATO__www slider 800x800

Zobacz inne wydarzenia

Skonsultuj z Farmaceutą

Data obowiązywania wydarzenia 1.04.2023
1 kwietnia w 11 największych miastach Polski Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji organizuje akcję edukacyjną pt. „Skonsultuj z Farmaceutą”, podczas której członkowie PTSF we współpracy z magistrami farmacji i innymi przedstawicielami...
zobacz wydarzenie
Plakat SzF
GK_GALERIA SZTUKI MATEUSZ ŁADA_www slider_800x800 px

Taka Mała Galeria Sztuki

Data obowiązywania wydarzenia
W natłoku codziennych powinności dobrze jest znaleźć czas, kiedy nic nie musisz, choć wszystko możesz. Czas na relaks, na refleksję, na coś miłego, na coś dobrego. Na taki właśnie czas...
zobacz wydarzenie - Taka Mała Galeria Sztuki
ZOBACZ WSZYSTKIE WYDARZENIA - przejdź do strony wydarzenia
Pierwsza apla animacji aktualne wydarzenia
Pierwsza apla animacji aktualne wydarzenia