Flesh Fashion w Katowickiej to dwa dni pełne epickiej zabawy z modą dla Was od nas już w październiku! Wierzymy, że bycie modnym oznacza życie w zgodzie ze sobą i planetą i właśnie te wartości będą nam przyświecać podczas całego wydarzenia! W planach mamy takie oto cuda:

Warsztaty upcyclingowe z pracownią MAMYWENE
Kiedy – 14 i 15 października
Co – warsztaty z prawdziwego zdarzenia, na których specjalistki z MAMYWENE pomogą Ci odświeżyć garderobę za pomocą własnej wyobraźni i maszyny do szycia! Zapisz się na warsztaty TUTAJ, a potem wybierz ze swojej szafy ciuchy, którym chcesz dać nowy look! Nauczysz się jak przerabiać ubrania, jak je ozdabiać, malować a nawet przerabiać na podkładki pod kubki, organizery, doniczki, zabawki dla zwierząt i co tam tylko sobie wymyślisz!
A właściwie z kim - Pracownia MAMYWENE, to siostry Żarkiewicz, które inspirują do zmiany świata. Na co dzień dzielą się wiedzą i pokazują, że „eko” nie znaczy trudno i nudno, a zero waste może być intrygującą przygodą. Specjalizują się w działaniach ekologicznych i partycypacyjnych. Starają się wychodzić poza schematy. Dlatego podczas warsztatów stawiają na kreatywną, twórczą zabawę i miłe spędzanie czasu, a wiedza jest nie przytłaczającym dodatkiem. Wierzą, że nawet małe działania w duchu zrównoważonego rozwoju są ważne i potrzebne.
Zapisy trwają TYLKO DO 13 PAŹDZIERNIKA – ilość miejsc ograniczona!
Aby zapisać się na warsztaty upcyclingowe WEJDŹ TUTAJ.

WYKOMBINUJ SOBIE KOSZULKĘ!
Kiedy – 14 i 15 października od 12:00 do 19:00
Co – niepowtarzalna okazja do stworzenia własnej, unikatowej koszulki w myśl Flesh Fashion by Kato!
Jak – robisz w Katowickiej zakupy na kwotę 150 zł, pokazujesz paragon na stoisku (obok RTV Euro AGD, na poziomie 0), wybierasz rozmiar i kolor koszulki oraz grafiki, które chcesz na niej mieć. Zabierasz wszystko na warsztat obok stoiska, robisz własny, indywidualny kolaż grafik a my to utrwalamy. Voila, koszulka gotowa!
A co to właściwie za koszulka – już ona jest wyjątkowa, bo powstała w lokalnej, sosnowieckiej szwalni Janusz&Sons. Niebywała jakość idzie tutaj ramie w ramię z ekologią! Taką modę kochamy <3

FLESH FASHION BY KATO – wystawa fotografii
Z całej aglomeracji zgłosiło się do nas dziesiątki osób chcących pokazać swój indywidualny styl! Wybraliśmy kilkanaście osób i w ciągu dwóch dni zrobiliśmy utrzymaną w industrialnym klimacie sesję zdjęciową, której efekty będziecie mogli oglądać na wystawie w Katowickiej aż do końca października! Przyjdź do Katowickiej i poznaj bohaterów sesji, z których każdy ma do opowiedzenia niebanalną historię!

ZOBACZ WYSTAWĘ ZDJĘĆ

GK_MADE IN KATO__www slider 800x800

Zobacz inne wydarzenia

NA PARKINGU ZMIENIAMY RZECZY NA LEPSZE!

Data obowiązywania wydarzenia
Mamy dla Was ważne wiadomości! Galeria Katowicka wprowadzi na parkingu system ticketless – już wkrótce parkowanie bez biletów! W poniedziałek 26 lutego na parkingu pod Galerią Katowicką  rozpoczynamy instalację nowego...
zobacz wydarzenie
Na parkingu zmieniamy rzeczy na lepsze
800x800

Przyjdź na casting Miss Polonia!

Data obowiązywania wydarzenia 23.02.2024
Przyjdź na casting Miss Polonia! Już w najbliższy piątek, 23.02 w godz. 12:00 – 19:00 obierz kierunek KATOWICKA i zrób krok w kierunku uzyskania tytułu najpiękniejszej polki. Nieważny jest Twój...
zobacz wydarzenie - Przyjdź na casting Miss Polonia!
ZOBACZ WSZYSTKIE WYDARZENIA - przejdź do strony wydarzenia
Pierwsza apla animacji aktualne wydarzenia
Pierwsza apla animacji aktualne wydarzenia