newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Kopalnia Nagród – zapraszamy do zabawy

Już od 8 kwietnia nagrody w naszej Galerii posypią się taśmowo! Wszystko za sprawą pierwszej tak spektakularnej i odwołującej się do lokalnej tradycji loterii, w której do wygrania będzie 800 kart podarunkowych o wartości 50 zł oraz ponad 400 śląskich gadżetów. Aby wziąć udział w loterii i stać się posiadaczem nagród, wystarczy zrobić zakupy w sklepach i lokalach naszych najemców  za co najmniej 50 zł i przedstawić to na jednym paragonie.

Loteria, którą dla Was organizujemy, będzie loterią niezwykłą. Miejsce i region zobowiązują, dlatego też w naszej zabawie możecie wygrać typowo śląskie upominki, a cała oprawa wydarzenie również zaskoczy Was nawiązaniem do lokalnej tradycji! Będzie kopalniany taśmociąg, wagoniki, które wyjątkowo nie będą woziły węgla, a nagrody. Jakie? Codziennie do zdobycia będą karty podarunkowe oraz śląskie  gadżety, takie jak: kubki z regionalnym motywem i zabytkami, czekoladki „Zjedz sobie Śląsk”, pendrive „Szyb” czy czorne mydła „Sadza Soap”.

W loterii „Kopalnia Nagród” możecie wziąć udział  od 8 do 28 kwietnia, w godzinach pracy Centrum z wyłączeniem 21 i 22 kwietnia ( 28 kwietnia do godz. 19:00). Aby stać się uczestnikiem losowania, należy dokonać zakupu wyznaczonych w regulaminie produktów o wartości min. 50 zł* i odebrać kupon, upoważniający do udziału w losowaniu. Kupon możecie pobrać albo w sklepie, w którym robicie zakupy, albo u hostessy w Punkcie Obsługi Loterii – znajduje się on nieopodal Euro AGD RTV. Kupony otrzymujecie za każdą wielokrotność wydania kwoty 50 zł, jednorazowo nie więcej jednak niż 3 kupony. W momencie skanowania kuponu w loteriomacie, uruchamiają się nasze wagoniki i…. trzymajcie kciuki, żeby to właśnie Wam dowiozły nagrodę!

Wygrane kupony z dołączonym dowodem zakupu należy okazać w Punkcie Obsługi Loterii – i od razu odebrać swoją nagrodę. Pamiętajcie, czeka ponad 1200 nagród! Zapraszamy do zabawy!

Z Regulaminem Loterii można zapoznać się w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze administracji Galerii Katowickiej.

*z wyłączeniem produktów/usług wykluczonych z loterii

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.