newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Weź udział w walentynkowym konkursie i zgarnij bilety do kina!

14 lutego koniecznie zabierzcie drugą połówkę do Katowickiej! Tu czeka na Was pula aż 100 podwójnych biletów do kina. O wejściówki na dowolnie wybrany seans powalczy każdy, kto weźmie udział w walentynkowym konkursie. Jego zasady są niezwykle proste i zapewne bardzo się Wam spodobają!

Co zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Na swoim prywatnym koncie na Instagramie w module InstaStory skorzystajcie z walentynkowego filtra Katowickiej, nagrajcie buziaka z bliską osobą i dodajcie hasztag #KatoKissKamera. Przy udostępnianiu nie zapomnijcie też o oznaczeniu profilu @galeria_katowicka. Gotowe i jesteście w grze! Swojego całusa będziecie mogli zobaczyć na wielkim ekranie w strefie foodcourt, a 100 autorów najbardziej kreatywnych publikacji wygra wejściówki dla dwojga do Multikina. Będzie można je odebrać w Info Punkcie.

To jednak nie wszystko! 14 lutego warto przyjść do Katowickiej. Na miejscu czekać będą słodkie upominki oraz wysłannicy patrona zakochanych, którzy pomogą stworzyć Wam najlepsze InstaStory. Walentynkowa ekipa będzie miała także przy sobie telefony, które w razie potrzeby posłużą do nagrania filmików. Regulamin znajdziecie tutaj!

Udział w walentynkowym konkursie będziecie mogli wziąć już 14 lutego w godz. 12:00-19:00. Do zobaczenia!

Caluj nie zaluj_plakatA

Caluj nie zaluj_plakat

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.