Los naszej planety nie jest Ci obojętny? W takim razie koniecznie odwiedź kiermasz Fundacji Ekologicznej Arka, utrzymany w klimacie „zero waste”! Na miejscu będzie można nabyć unikatowe perełki z drugiej ręki, a przy okazji wesprzeć potrzebujące zwierzaki. Wydarzenie odbędzie się w Dniu Dobrych Uczynków, 19 maja, na placu przed Galerią.

Podczas kiermaszu Fundacji Ekologicznej Arka „Dajemy rzeczom drugie życie. Ratujemy zwierzęta”, będziecie mogli nabyć m.in.: zabawki, książki, sprzęt sportowy czy puzzle. Dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie przeznaczony na ratowanie zdrowia oraz życia zwierząt. Pierwsze 100 osób, które wezmą udział w kiermaszu, otrzyma również bezpłatną paczkę nasion kwiatów przyjaznych dla pszczół!

To jednak nie wszystko! W najbliższą środę na placu przy Katowickiej stanie także Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej, gdzie w reżimie sanitarnym funkcjonować będzie ogólnodostępna pracownia z grami i aplikacjami komputerowymi, zasilana energią ze słońca i wiatru. Będą też gigantyczne puzzle do układania, wielokąt edukacyjny o tematyce „zero waste” - 5 R, gry przestrzenne i mnóstwo innych bezpłatnych atrakcji.

Kiermasz „Dajemy rzeczom drugie życie. Ratujemy zwierzęta” startuje 19 maja o godz. 12:00. Partnerami akcji: Galeria Katowicka oraz Miasto Katowice. Do zobaczenia na miejscu!

ratujemy-zwierzeta

Zobacz inne wydarzenia

Kto surowce marnuje, tego ziemia zbanuje

Data obowiązywania wydarzenia
Czy na świecie istnieje torba, która jest jednocześnie ładna - ekologiczna - super wytrzymała - niebanalna - jedyna w swoim rodzaju? Otóż tak, ale tylko w Katowickiej i tylko w...
zobacz wydarzenie
eko-torby
GK_TTS_www_slider_800x800px

WBIJ W STYL z Jefre.I.Am i Izabelą Zabielską

Data obowiązywania wydarzenia
¤ Chcesz robić tiktoki, ale nie wiesz jak? ¤ A może wiesz, że masz super styl i przyda Ci się wygrana w konkursie na najlepszą stylówkę? ¤ Albo chciałbyś zdobyć...
zobacz wydarzenie - WBIJ W STYL z Jefre.I.Am i Izabelą Zabielską
ZOBACZ WSZYSTKIE WYDARZENIA - przejdź do strony wydarzenia
Pierwsza apla animacji aktualne wydarzenia
Pierwsza apla animacji aktualne wydarzenia