O bag to włoska marka, znana na całym świecie, która kojarzy się z pozytywną energią, doskonałym stylem i radością. Marka oferuje akcesoria – torebki, plecaki, zegarki i wiele innych, które są nowoczesne i rozpoznawalne głównie za sprawą niebanalnego designu, zaawansowanych materiałów i niepowtarzalnych wzorów.

Marka O bag przełamuje wszelkie schematy i jest dostępna dla każdego, kto chce poczuć się wyjątkowo. Kusi miłośników uniwersalności i innowacyjności, zyskujących możliwość stworzenia dodatku skrojonego na miarę wszystkich swoich potrzeb. Odbiorcy O bag biorą udział w procesie tworzenia dodatków. Z pomocą konfiguracji i personalizacji wzbogacają go o własne wyjątkowe gusta i preferencje.

W każdym naszym salonie możliwa jest wcześniejsza rezerwacja wybranych przez Was produktów, a także odbiór zakupionych artykułów w sklepie online. Ponadto oprócz ciekawych promocji i wizualnych doznań naszych pięknych kolekcji, czekają na Was fachowe porady, pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera, o którą zadbają nasi najlepsi Pracownicy.

Odwiedź sklep O bag w Galerii Katowickiej (3 Maja 30, Katowice) i zaskocz się nową kolekcją torebek!

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek: 9:00-21:00
Sobota: 9:00-21:00
Niedziela handlowa: 10:00-20:00

Lokalizacja

Piętro +1

Najnowsze promocje

Wielorabaty

Data obowiązywania promocji 19.09.2022
Zapraszamy!
Sprawdź promocję - Wielorabaty
1200_1200_wielorabaty (1)