newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Katowicka gra w otwarte! (choć znowu chwilowo w mniejszym składzie)

od 20 marca 2021 r. zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem Rady Ministrów, centra handlowe funkcjonują w ograniczonym zakresie. Poniżej znajdziecie garść najważniejszych informacji!

Jak teraz funkcjonuje Katowicka?

Otwarte pozostają wybrane punkty usługowe i sklepy z artykułami spożywczymi, kosmetycznymi, artykułami toaletowymi oraz środkami czystości, wyrobami medycznymi i farmaceutycznymi, artykułami dla zwierząt, prasą i książkami. Otwarte będą też punkty z usługami bankowymi oraz optycznymi, a także pralnie.

Na witrynach czynnych sklepów widnieje informacja o limicie osób mogących przebywać w lokalach – w sklepach do 100 m2 to 1 os/15 m2, w sklepach powyżej 100 m2 – 1 os/20 m2;

Nadal w opcji na wynos lub na dowóz czekają na Was pyszne dania, przekąski, napoje i desery z restauracji i kawiarni w Katowickiej – sprawdź z których lokali zamówisz ulubione dania bez płacenia za dowóz w usłudze Dowozimy za free!

 Multikino oraz Scena w Galerii pozostają nieczynne;

Dostępny pozostaje parking na poziomie -2. Wjazd od strony ul. Kościuszki jest zamknięty.

Prosimy, pamiętajcie o przestrzeganie wszystkich zasad związanych z bezpieczeństwem:

zasłaniaj nos i usta

często dezynfekuj ręce

utrzymuj odległość min. 2m od innych osób

Dbajmy o siebie nawzajem! Przestrzegajmy instrukcji bezpieczeństwa umieszczonych na terenie obiektu oraz na stronie www, stosujmy się też do poleceń personelu centrum i poszczególnych sklepów. Bądźmy odpowiedzialni, bądźmy bezpieczni.

A już wkrótce widzimy się w pełnym składzie!

Poniżej przygotowaliśmy dla Was na bieżąco aktualizowaną listę otwartych lokali. Godziny otwarcia mogą ulec zmianie dlatego zachęcamy do kontaktu z Punktem Informacyjnym lub ze sklepem przed udaniem się do niego.

AUTO SPA KATOWICE
BNP PARIBAS
BURGER KING
CENTRUM WINA DISTILLERS LIMITED
CYFROWY POLSAT PLUS
EMPIK
ETNO CAFE
FIVE O’CLOCK
HEBE HEALTH & BEAUTY
INTER OPTYK
KFC
KODANO OPTYK
KOLPORTER TOP PRESS
KUCHNIE ŚWIATA
LEOPARDUS

MBANK

MCDONALD’S
MENNICA ZŁOTA
MISTER MINIT
MUSCAT
MYDLARNIA U FRANCISZKA
NAKIELNY
NOTINO
OLIMP
ORANGE
PAPA DIEGO
PIZZA HUT
PLAY
POCZTA POLSKA
Pralnia EBS
ROSSMANN
RUCH
SALAD STORY
SAMSUNG
SMART CONNECT
SOCZEWKI 24
STARBUCKS
STOKROTKA
SUPER-PHARM
SUSHI – DO
ŚWIAT KSIĄŻKI
THAI EXPRESS
T-MOBILE
VISION EXPRESS
YVES ROCHER
ZIAJA
ŻABKA

CLICK&COLLECT

HOUSE
SEPHORA
SINSAY

SHOWROOM

MILITARIA.PL

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.