newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

2 kwietnia – Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia szereg obiektów na świecie, w tym Galeria Katowicka, podświetlą się na niebiesko na znak solidarności z osobami ze spektrum autyzmu. Niewiele wiemy o tym, jak osoby ze spektrum autyzmu odbierają świat, z jaką siłą docierają do nich bodźce i informacje z otoczenia. Takie osoby spotykamy na ulicy, w parku czy szkole, jednak rzadko w trudnej, problematycznej przestrzeni centrum handlowego. A jak jest u nas? Przekonajcie się sami – zapraszamy do Galerii Katowickiej 2 kwietnia.

Przygotowaliśmy dla Was materiały edukacyjno-informacyjne na temat spektrum autyzmu. Tego dnia będzie można odwiedzić Pokój Wyciszenia, znajdujący się na poziomie + 1, przeznaczony dla osób z obniżoną sprawnością funkcjonowania społecznego i obniżoną tolerancją na bodźce wynikającą ze spektrum autyzmu. Przygotowano go zgodnie z wytycznymi i standardami Regionalnego Ośrodka Metodyczno-Edukacyjnego Metis w Katowicach, na co dzień zajmującego się doskonaleniem zawodowym nauczycieli, pedagogów i psychologów m.in. z zakresu pracy z dzieckiem ze spektrum  autyzmu.  We wtorek specjaliści z ROM-E Metis wyjaśnią, dlaczego w pokoju dominują stonowane, jasnobeżowe barwy oraz proste, komfortowe i wygodne sprzęty. Opowiedzą również o praktycznych sposobach tworzenia przyjaznej przestrzeni publicznej dla osób ze spektrum autyzmu, odpowiedzą na pytania dotyczące autyzmu, tego, czym jest, jak go zrozumieć i zaakceptować. Zobaczycie także, jak do akcji włączyli się nasi najemcy. I jeszcze jedna ważna informacja – symbolicznie 2 kwietnia inaugurujemy tzw. “ciche godziny” (9:00 – 11:00) w naszym Centrum, podczas których w częściach wspólnych zostanie wyłączona muzyka i reklamy! “Ciche godziny” będą w każdą sobotę, w godz. 9:00 – 11:00.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-803), przy Aleje Jerozolimskie 56C (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.