newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_specialoffers

Wielka zimowa wyprzedaż!

Ruszyła wielka zimowa wyprzedaż w sklepie CCC!!! Już teraz największy wybór obuwia i torebek z rabatem nawet do -50%! Chwytaj zimowe okazje! CCC!

More Array

Gorąca wyprzedaż!

Wszystkie przecenione produkty z dodatkowym rabatem –30%! 4-6 lipca 2019. Rabat nie łączy się z innymi rabatami. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

More Array

Najpiękniejszy skarb!

Nowości w Verona! Najpiękniejszy skarb w zasięgu ręki. Kolekcja Tesoro jest już dostępna w Salonie. Zapraszamy!

More Array

Zyskaj kupon -20%!

Zrób zakupy za min. 80 zł i zyskaj kupon -20% na artykuły szkolno – biurowe i kreatywne. Zapraszamy!

More Array

Mega rabaty dla Klubowiczów!

Minus 65% na WSZYSTKIE garnitury, marynarki i koszule, tylko do 8 lipca 2019! Wejdź, zobacz, zmierz i bierz ! Pamiętaj kto pierwszy ten ma! Poznaj również kolekcję garniturów ślubnych, zestawy […]

More Array

Sale do -70%!

W DUKA podkręcamy letnią atmosferę i ogłaszamy następny etap wyprzedaży. Do wyprzedaży dołącza kolejna grupa produktów. Dodatkowo, ceny wybranych produktów obniżone zostały aż do -70%. W ofercie pojawi się wiele […]

More Array

Wyprzedaż do -70%!

Ruszyła sezonowa wyprzedaż w salonie Lancerto. Rabat do – 70% na wybrany asortyment. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Sprawdź na www.lancerto.com

More Array

Rowery bez VAT!

Super okazja w 4Faces. Rowery marki Cube, Kross, Kellys i Le Grand tańsze o wartość podatku VAT ! Odwiedź nas w dniach 12-15.06. Promocja obejmuje również akcesoria rowerowe.

More Array

Prywatna wyprzedaż!

Ruszyła! Prywatna, przedpremierowa wyprzedaż w Okaïdi! Dla stałych klientów aż do -50% przy zakupie minimum 2 artykułów Załóż kartę w sklepie! Okaïdi – moda dziecięca 0 – 14 lat. Zapraszamy!

More Array

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Enter your phone number to receive special offers
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MALE
  • FEMALE
WHAT DOES ME INTEREST
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
I accept the Terms of Service.