newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_specialoffers

Final sale!

FINAL SALE w salonie WOJAS 20% rabatu na produkty przecenione Do 1.03.2021r. Zapraszamy do salonu WOJAS i na wojas.pl

More Array

Rabat -30%!

Rabat -30% na drugą, tańszą sztukę z NOWEJ KOLEKCJI! Nowa Kolekcja z rabatem -30% na drugą, tańszą rzecz. Nie przegap okazji!

More Array

Pomagaj z nami!

Pomagaj z Sephora! Kupując tę uroczą lampkę nocną Sephora Collection w kształcie sympatycznego lemura, wspierasz III już edycję programu FUN.TECH.FUTURE. realizowanego przez Fundację Sukces Pisany Szminką. Sephora przekaże cały dochód […]

More Array

Drugi produkt GRATIS!

Przy zakupie dowolnego produktu – drugi otrzymasz GRATIS! Skorzystaj z wyjątkowej oferty! Zapraszamy do butiku Wólczanka!

More Array

Mid season sale!

Sezonowe obniżki cen nawet do -50%! Wybrane modele z kolekcji Jesień-Zima 2020 taniej nawet o połowę! Nie łączy się z innymi promocjami.

More Array

Promocja świąteczna!

Promocja świąteczna w Salonie YES! Już teraz zyskaj 20% na drugą i każdą kolejną, nie droższą sztukę biżuterii. Promocje nie łączą się. Zapraszamy do Salonu YES.

More Array

Bezcenne OCHkazje!

Jesienna promocja w salonie OCHNIK. Cała kolekcja od -30% do -50%! Rabaty nie łączą się z innymi promocjami. Zapraszamy na zakupy!

More Array

Druga Rzecz 10 zł!

Kup parę produktów, a za tańszy z nich zapłacisz tylko 10 zł. 30-31.10 w salonie 31.10-01.11 online *Szczegóły promocji dostępne są na stronie home-you.com

More Array

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Enter your phone number to receive special offers
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MALE
  • FEMALE
WHAT DOES ME INTEREST
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
I accept the Terms of Service.