Sushi Bar w sercu Katowic

PINK SUSHI to dynamicznie rozwijająca się sieć restauracji sushi obecna na polskim rynku. Nasza drużyna mistrzów sushi posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas licznych kursów i szkoleń. Dodatkowo, nasze restauracje funkcjonują już od kilkunastu lat, zapewniając wysoką jakość obsługi gastronomicznej.

Podczas wizyty w naszym lokalu zauważysz wyjątkowy styl wystroju, nawiązujący do nowoczesnych i modnych restauracji w Japonii. Charakterystyczny dla PINK SUSHI sposób serwowania dań na różnokolorowych talerzykach, poruszających się po specjalnie zaprojektowanym taśmociągu, z pewnością Cię zaskoczy. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu każdy klient może natychmiastowo wybierać spośród przygotowanych dań, bez konieczności długiego oczekiwania na ich przygotowanie.

Pink Sushi Katowice

Centralne położenie Pink Sushi w Galerii Katowickiej w samym sercu Katowic sprawia, że nasz lokal jest dostępny dla tysięcy klientów odwiedzających galerię codziennie, szukających szybkiego i pysznego jedzenia. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zadowoli wszystkich miłośników sushi i stanie się popularnym miejscem spotkań w Galerii Katowickiej.

Zapraszamy do Pink Sushi w Galerii Katowickiej!

Opening hours

Poniedziałek-Piątek: 9:00-21:00
Sobota: 9:00-21:00
Niedziela niehandlowa: 11:00-20:00
Niedziela handlowa: 10:00-20:00

Location

Level +2