newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej – sprawdź listę otwartych lokali!

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie związane z funkcjonowaniem Katowickiej, między innymi informacje dotyczące programu lojalnościowego i kart podarunkowych.

Pytania i odpowiedzi

Częściowe zniesienie ograniczeń w funkcjonowaniu Galerii

1. Czy infopunkty działają? Czy mogę zarejestrować paragon w programie lojalnościowym lub odebrać nagrodę?

Info Punkt jest do Waszej dyspozycji w następujących godzinach:

pn – sb 9:00-21:00

nd handlowa 10:00-20:00

Tymczasowo zawiesiliśmy niektóre usługi w Info Punkcie: wstrzymaliśmy wydawanie opasek-niezgubek dla dzieci, wypożyczanie parasoli, wózka dla osób niepełnosprawnych, spacerówki, zawiesiliśmy usługi XERO.

Punkt Obsługi Programu Lojalnościowego:

pn – pt 12:00 – 21:00
sb 10:00 – 21:00
nd handlowa 12:00 – 20:00
Można w nim rejestrować paragony – także te z zakupy w marcu, których rejestracja nie została dokonana w terminie ze względu na wprowadzone ograniczenia w funkcjonowaniu Galerii.

2. Gdzie mogę zgłosić naruszenie zasad bezpieczeństwa przez innych klientów?

Jeśli zauważyłaś/łeś osobę, która nie miała zakrytych ust lub nosa bądź stanowiła potencjalne zagrożenie dla otoczenia, bardzo prosimy o poinformowanie o tym fakcie naszej ochrony.

3. Czy rękawiczki muszę mieć tylko w danym sklepie czy także w przestrzeni centrum (korytarze, łazienki itp.)?

Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia nie ma obowiązku noszenia rękawiczek na terenie pasaży. Niemniej w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników, bardzo prosimy o częste mycie lub dezynfekcję rąk.

4. Czy dzieci również muszą zakrywać usta i nos?

Nakaz zakrywania ust i nosa obowiązuje dzieci powyżej 4. roku życia.

5. Gdzie znajdę środki dezynfekujące w galerii?

Środki ochrony osobistej są dostępne przy wejściu i przy toaletach. Rękawiczki jednorazowe lub środki dezynfekujące zapewniają też sklepy (na swoim terenie).

6. Czy mogę zapłacić w sklepach gotówką, mimo że zaleca się płatność kartą?

Każdy sklep kieruje się własną polityką i zasadami. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z wybranym sklepem.

7. Czy restauracje i kawiarnie są otwarte?

Restauracje i kawiarnie funkcjonują obecnie z ograniczonym zakresie. Część z nich oferuje jednak swoje usługi na wynos lub/i na dowóz. Listę tych lokali wraz z godzinami ich funkcjonowania znajdziesz na naszej stronie www.galeriakatowicka.eu Przypominamy jednocześnie że na terenie Katowickiej obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania pokarmów i napojów.

8. Chcę kupić kartę podarunkową – czy mogę to zrobić na miejscu?

Tak, w Info Punkcie na terenie Katowickiej można dokonać zakupu karty podarunkowej.

9. Czy mogę skorzystać z coworkingu

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów strefa ta jest obecnie wyłączona z użytkowania.

10. Czy są specjalne miejsca, gdzie można wyrzucić rękawiczki?

Ponieważ obowiązek noszenia rękawiczek dotyczy sklepów, to tam umieszczone są specjalnie oznaczone kosze z napisem TU WRZUĆ RĘKAWICZKI. Gdybyś chciał / chciała wyrzucić rękawiczki poza sklepem pamiętaj, by wrzucić je do kosza na śmieci zmieszane (oznaczone napisem INNE, nie do kosza na plastik). Kosze, do których można wyrzucić zużyte rękawiczki i maseczki są oznaczone stosownymi naklejkami.

11. Czy cały parking jest normalnie dostępny?

Parking jest otwarty, jednak ze względów bezpieczeństwa obowiązuje na nim zasada parkowania co 2 miejsce.

12. Czy w związku z aktualnymi utrudnieniami nadal mogę wybrać się do Katowickiej z pupilem?

Oczywiście! Katowicka jest dostępna dla czworonożnych pupili towarzyszących swoim opiekunom.

13. Czy kino funkcjonuje normalnie?

W chwili obecnej Kino jest nieczynne, zaś jego powrót do normalnego funkcjonowania przewidziany jest w kolejnych etapach „odmrażania” gospodarki. Śledząc nasz fanpage oraz aktualności na stronie www na pewno nie przegapisz chwili, gdy Kino ponownie zostanie otwarte.

14. Czy zapewniacie na czas zakupów środki ochrony osobistej – rękawiczki, maseczki, odkażacze?

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów zapewniamy dostęp do środków dezynfekujących. Nasi najemcy udostępniają również jednorazowe rękawiczki lub płyny do dezynfekcji na terenie swoich lokali. Ponadto, osoby nieposiadające własnych maseczek ochronnych, mogą je zakupić w zlokalizowanych u nas sklepach – ich sprzedaż prowadzą miedzy innymi: Marylin, Leopardus, Stokrotka, Super-Pharm i Hebe.

15. Ile osób może wchodzić jednocześnie przez drzwi obrotowe?

Zgodnie z zaleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego podczas przemieszczania się prosimy o zachowanie odległości przynajmniej 2 metrów od innych osób. By to ułatwić, liczba osób wchodzących jednocześnie przez drzwi obrotowe jest ograniczona i monitorowana przez ochronę. Szczegółowe zalecenia dot. tej kwestii zostały także umieszczone przy wejściach.

16. Czy osoba z astmą lub inną chorobą, na którą negatywnie wpływa noszenie maseczki, jest zmuszona do jej noszenia na terenie Galerii?

Zgodnie z rozporządzeniem z dnia 2 maja 2020 r. z obowiązku noszenia maseczki zwolnione są: „osoby, które nie mogą zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim, lub osoby mające trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa”.

Wróć

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.