newsletter

Galeria Katowicka

Co-working: nowa lokalizacja

Zapraszamy do korzystania z punktu Co-working w nowej lokalizacji!
Na poziomie +1, nieopodal sklepów Okaidi oraz Oysho, czeka na Państwa wydzielona przestrzeń, specjalnie przygotowana dla potrzeb osób wykonujących wolny zawód, będących na początku przygody z biznesem, początkujących przedsiębiorców czy pracujących dotychczas w domach. Oferujemy Państwu bezpłatne, spokojne miejsce, wyposażone w podstawowe narzędzia pracy.

Ta nowoczesna koncepcja współdzielenia pracy biurowej cieszy się u nas bardzo dużym zainteresowaniem. Pracując w Co-workingu w naszej Galerii macie też Państwo możliwość odbycia spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, a także – w ramach przerwy – skorzystania z szerokiej oferty strefy restauracyjnej, licznych usług czy zrobienia zakupów. Wszystko w jednym miejscu, w samym centrum Katowic.

Wprowadziliśmy także możliwość odpłatnego wynajmu Sali Co-working na różnorodne spotkania, szkolenia i wykłady.

Koszt wynajmu salki to 50 zł/h (brutto). W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt z Punktem Informacji (poziom 0, przy wejściu od ul. 3 Maja) – Tel. +48 32 41 41 601.

Regulamin Sali Co working oraz Regulamin Centrum Handlowego znajdują się w punkcie informacji oraz na stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się.

Serdecznie zapraszamy do pracy w naszym Co-Workingu i życzymy, by powstawały tu kreatywne i wartościowe prace.

Regulamin Co-workingu znajdziecie Państwo: TUTAJ

coworking_witryna6coworking_witryna1coworking_witryna2coworking_witryna3coworking_witryna4coworking_witryna5

T: +48 32 41 41 601

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.