newsletter

Galeria Katowicka

5áSec jest liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią pralni oferującą swoim klientom kompleksową usługę czyszczenia odzieży. Oprócz usług standardowych marka 5aSec posiada w swojej ofercie bogaty wachlarz usług dodatkowych m.in: czyszczenie dywanów, czyszczenie i renowację odzieży skórzanej, magiel, impregnację, apreturę, usługę antyalergiczną i czyszczenie artykułów typu: kołdry, poduszki, pościel, koce, narzuty, zasłony itp. Elementem wyróżniającym pralnie 5áSec jest wysoka jakość usług, szybki termin realizacji, liczne promocje i stosowanie najnowocześniejszych technologii dostępnych w tej branży.

Niewątpliwie ogromnym atutem jest również usytuowanie placówek 5áSec w głównych Centrach Handlowych na terenie całego kraju, co stanowi duże ułatwienie dla Klientów.

T: 327326697
www.5asec.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.