newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_kawiarnie

KFC to  najpopularniejsza, międzynarodowa sieć restauracji szybkiej obsługi, serwująca dania kurczaka. Ich niepowtarzalny smak jest zasługą sekretnej receptury panierki Colonela Sandersa, założyciela marki. Original Recipe to stworzona w 1940 r. mieszanka 11 ziół i przypraw – pozostaje do dziś niezmieniona i jest jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic handlowych świata. Dania w  KFC przygotowywane są w tradycyjny sposób – zawsze ze świeżego mięsa kurczaka, dostarczanego do restauracji kilka razy w tygodniu i panierowanego ręcznie przez kucharza tuż przed podaniem. Restauracje KFC to miejsca przeznaczone dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i serwisu – w dobrej cenie.

Międzynarodowa sieć KFC liczy blisko 15 000 restauracji, w których każdego dnia obsługiwanych jest blisko 12 milionów klientów. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią blisko 150 restauracji w Polsce oraz ponad 300 w Europie Środkowo – Wschodniej (Czechy, Węgry, Rosja, Bułgaria, Serbia, Hiszpania). W portfolio marek spółki AmRest znajdują się także: Pizza Hut, Burger King, Starbucks, Applebee’s i La Tagliatella.

T: 713861916
www.kfc.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.