newsletter

Galeria Katowicka

Nowa nazwa – ten sam sklep
W Tigerze od zawsze wszystko nas ciekawiło. Wpływaliśmy na nowe wody już od dnia, kiedy 20 lat temu narodziliśmy się w Kopenhadze. A teraz umiemy także fruwać.

Udało nam się osiąść w blisko 700 sklepach w 28 krajach. W różnych zakątkach świata byliśmy znani pod czterema różnymi nazwami, ale tak naprawdę wolelibyśmy mieć tylko jedną. Dlatego zdecydowaliśmy, że teraz wszystkie nasze sklepy będą się nazywać Flying Tiger. No i dodaliśmy Copenhagen, bo stąd jesteśmy. Ale nie martwcie się… W środku jesteśmy w dalszym ciągu tym samym rozbrykanym jak zawsze Tigerem.

W Polsce działa już 18 sklepów: w Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Łomiankach, Poznaniu, Płocku, Sopocie, Toruniu, Wrocławiu i w Warszawie.

Flying Tiger Copenhagen oferuje oryginalny, stale zmieniający się asortyment produktów własnego projektu i własnej marki, w zaskakująco niskich, okrągłych cenach. Można u nas kupić artykuły do wyposażenia domu, przybory kuchenne i łazienkowe, zabawki, artykuły hobbystyczne, papiernicze, sportowe i techniczne, akcesoria imprezowe, biurowe, modowe, żywność, elektronikę, gadżety – stylowe, oryginalne, często zaskakujące, w skandynawskim stylu i w charakterystycznym opakowaniu.

T: 32 783 29 50
flyingtiger.com

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.