BURGER KING® w Polsce to sieć 27 restauracji, zlokalizowanych m.in. w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Opolu, Częstochowie, Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie i Bydgoszczy.

Oferta Burger King oparta jest w głównej mierze na  burgerach przygotowanych ze 100% wołowiny, grillowanej na prawdziwym ogniu. To dlatego mają one niepowtarzalny smak. Warzywa krojone są na miejscu, dzięki czemu są świeże i soczyste. Co więcej, proponujemy świetną wartość w stosunku do ceny.

U nas można samodzielnie skomponować takiego burgera, jaki każdemu pasuje – według zasady Have It Your Way®. Jeśli klient ma jakieś wymagania dietetyczne lub jest smakoszem z żyłką do odkrywania ciągle nowych rzeczy, u nas doskonale się odnajdzie.

Aż 63% naszych gości komponuje zamawianego burgera w Burger King według swoich upodobań – prawie połowa z nich dodaje extra ser, a co piąta osoba wymienia cebulę na inny składnik. Dzięki HAVE IT YOUR WAY ® każdy dostaje to, co lubi najbardziej!

Wiele zrobiliśmy, by nasze produkty były zdrowsze, na przykład ograniczyliśmy zawartość tłuszczów w używanym przez nas oleju.

Zapraszamy do Burger King w Katowicach! (Galeria Katowicka)

Więcej informacji o brandzie oraz ofercie Burger King można odnaleźć na stronie internetowej.

Години роботи

Понеділок-П’ятниця: 9:00-21:00
Субота: 9:00-21:00
Неділя: 10:00-20:00
Безторгова Неділя: 11:00-20:00

Місцезнаходження

Поверх +2