Sklep Słoń Torbalski od dnia 27.10.2023 w naszej galerii jest zamknięty.

Lista sklepów Słoń Torbalski dostępna jest na stronie: https://slontorbalski.pl/content/11-nasze-sklepy

Inne sklepy z podobnym asortymentem znajdziesz w kategorii OBUWIE I GALANTERIA SKÓRZANA


Słoń Torbalski to Polska marka wyjątkowych skórzanych toreb, wyróżniających się na rynku oryginalnym krojem i niezwykle starannym wykończeniem. Cecha charakterystyczna to łączenie różnych rodzajów skór naturalnych oraz tworzenie nowatorskich kompozycji kolorystycznych . Torebki szyte są w krótkich seriach, dzięki temu każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju. Nowością jest kolekcja torebek personalizowanych, w których to Klientka może dokonywać wyboru poszczególnych elementów torebki.

W ofercie Słonia Torbalskiego obecne są również skórzane portfele idealnie wpisujące się w klimat toreb, w różnych rozmiarach: zarówno mniejsze portmonetki jak i większe portfele skórzane z dużą ilością przegródek i kieszonek oraz miejscami na fotografie. Atutem portfeli Słoń Torbalski, oprócz funkcjonalności, jest przede wszystkim kolorystyka. W Słoniu Torbalskim kochamy kolory, dlatego znajdziecie w naszym sklepie modele o oryginalnych połączeniach kolorystycznych, w zarówno kobiecej jak i męskiej palecie barw. Oczywiście w ofercie znajdują się również modele jednokolorowe: czarne, brązowe i czerwone.

Oprócz torebek, plecaków i portfeli skórzanych, w salonach Słoń Torbalski czeka również szeroki wybór walizek w różnych rozmiarach i oczywiście wariantach kolorystycznych.

Jeżeli poszukujesz niepowtarzalnego designu, ponadczasowego wzornictwa, trwałości i najwyższej jakości wykonania popartych radością i pasją tworzenia, zapraszamy do sklepu Słoń Torbalski w Katowicach!