newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej

Pasmanteria to miejsce, nie tylko dla osób zajmujących się szyciem czy robótkami ręcznymi, ale każdego, kto ceni własny, niepowtarzalny styl, ciekawe dodatki. Opierając się na przykładach sklepów Europy Zachodniej, postanowiliśmy otworzyć profesjonalny sklep pasmanteryjny w Galerii Katowickiej.

Znajdziecie tu Państwo szeroką gamę koronek, taśm ozdobnych do odzieży z najnowszych kolekcji włoskich. Modne kolory, niepowtarzalne serie. Proponujemy również największy w Katowicach wybór guzików ( ok. 3000 wzorów) oraz unikalne dodatki jak agrafki, broszki, kamienie, aplikacje, łańcuszki, aksamitki w niespotykanych kolorach, wstążki na każdą okazję. Jest to miejsce gdzie znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne do szycia , od igły, nitki, dodatków krawieckich, guzików, aż po maszynę do szycia. Na miejscu wykonujemy usługi krawieckie, poprawki odzieży.

Wizyta w naszej pasmanterii z pewnością podsunie nowe pomysły, zainspiruje do urozmaicenia garderoby. Uzupełnieniem naszej oferty są niemieckie ręczniki firm Cawo, Move. Wykonane ze 100% bawełny, mięsiste, miłe w dotyku, idealnie wchłaniają wodę.

Współpracujemy z renomowanymi producentami pasmanterii jak Coats, Gutermann, DMC, YKK, Prym, Kuny. Samodzielnie, tylko dla naszego sklepu, importujemy taśmy ozdobne, koronki, guziki z Włoch, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii. Regularnie odwiedzamy targi pasmanteryjne w Paryżu starając się dostosować ofertę sklepu do najnowszych trendów mody.

Otwarta ekspozycja towarów zapewnia Państwu swobodny dostęp i możliwość dokładnego obejrzenia produktów. Przy zakupie maszyn do szycia proponujemy praktyczną prezentację produktu, z możliwością testu obsługi maszyny przez klienta, nawet z wykorzystaniem własnych materiałów.

W najbliższym czasie planujemy otwarcie następnych profesjonalnych sklepów pasmanteryjnych w głównych miastach Polski.

T: 324141721

Pokaż na mapie

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.