newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej – sprawdź listę otwartych lokali!

Sklep otwarty w okresie pandemii Coronavirus-a COVID-19.

Hebe to nowoczesny sklep kosmetyczny, który swoim klientom oferuje starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz atrakcyjne promocje cenowe, a także produkty dostępne na wyłączność. To również niepowtarzalna atmosfera robienia zakupów oraz wysoka jakość obsługi.

Specjalnie przeszkolone konsultantki pomogą dobrać odpowiedni kosmetyk, który spełni potrzeby i oczekiwania każdej, nawet najbardziej wymagającej, klientki. Ponadto w sklepie można wykonać makijaż w specjalnie przeznaczonej do tego strefie. W Hebe każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośniczki kosmetyków kupią tu niezbędne produkty do makijażu oraz pielęgnacji ciała i włosów, w tym profesjonalne kosmetyki stosowane w salonach urody oraz szeroki wybór perfum. Produkty dostępne w sklepie zawsze wpisują się w aktualne trendy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentek. Hebe pomaga dbać nie tylko o urodę, ale również o zdrowie. Znajdujące się tu dermokosmetyki to produkty o działaniu specjalistycznym, poddawane testom dermatologicznym, stworzone na bazie naturalnych składników. Dodatkowo w Hebe znaleźć można artykuły niezbędne do prowadzenia domu.

Hebe w Galerii Katowickiej to pierwsza placówka w Katowicach. Wcześniej mieszkańcy aglomeracji śląskiej mieli możliwość poznania Hebe w Chorzowie, Gliwicach, Bytomiu lub Zabrzu. W pierwszym tygodniu działania sklepu na klientów będzie czekała specjalnie przygotowana oferta promocyjna. W dniu otwarcia będą mogli też skorzystać z dodatkowych atrakcji – takich jak konkursy z nagrodami, darmowy makijaż, konsultacje specjalistów oraz wielu niespodzianek. Serdecznie zapraszamy!

T: 692444157
www.drogeriahebe.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.