newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej – sprawdź listę otwartych lokali!

Sklep otwarty w okresie pandemii Coronavirus-a COVID-19.

Endorphine to drogeria inna niż wszystkie. Oferujemy kosmetyki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!Znajdziesz u nas kosmetyki polskie, naturalne, rosyjskie czy koreańskie. Nie boimy się nawet sprowadzać produktów z egzotycznej Tajlandii, a australijskie pasty do zębów to już nasz klasyk🍃 Wiele marek, które u nas znajdziesz są niedostępne nigdzie indziej – nie boimy się ryzyka .

Dziewczyny z Endorphine są zawsze uśmiechnięte i pomocne, ale co najważniejsze – profesjonalne. Przechodzimy szereg szkoleń, które pozwalają nam na indywidualne i profesjonalne podejście do klienta oraz jego potrzeb. Zadajesz pytanie – my mamy na nie odpowiedź. Dobrze wiemy co znaczy dobra zabawa! Bardzo często organizujemy różne tematyczne eventy, dbamy o Twoją skórę dzięki regularnym dermokonsultacjom 🌱konkursy z super nagrodami i ogromne promocje na nasze ✨BESTSELLERY✨ pojawiają się systematycznie i zawsze cieszą tak samo! Koniecznie musisz poznać naszą tradycję – “od środy do soboty”, gdzie w każdym tygodniu pojawiają się 4 nowe produkty na promocji . Jeśli masz imprezę, ważne wyjście lub po prostu lubisz czuć się pięknie i kobieco – wypatruj informacji o nadchodzącym profesjonalnym wizażu..to też standard w naszej drogerii!✅ wszystkie atrakcje są ogólnodostępne oraz BEZPŁATNE!

Setki ludzi pokochało Nas za rodzinną i przyjazną atmosferę, wyjątkowe kosmetyki i wspaniałą obsługę.

Jeśli chcesz być w tej drużynie, to zawitaj do Endorphine

Pokaż na mapie

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.