newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej

Tymczasowo nie ma możliwości korzystania z Co-working Room.

Co-working Room: nowa lokalizacja!

Zapraszamy do korzystania z pomieszczenia Co-working w nowej lokalizacji!

Na antresoli na poziomie +2, nieopodal sklepów Adidas oraz Vistula&Wólczanka czeka na Państwa wydzielona przestrzeń, specjalnie przygotowana dla potrzeb osób wykonujących wolny zawód, będących na początku przygody z biznesem, początkujących przedsiębiorców czy pracujących dotychczas w domach. Oferujemy Państwu bezpłatne, spokojne miejsce, wyposażone w podstawowe narzędzia pracy.

Ta nowoczesna koncepcja współdzielenia pracy biurowej cieszy się u nas bardzo dużym zainteresowaniem. Pracując w Co-workingu w naszej Galerii macie też Państwo możliwość odbycia spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, a także – w ramach przerwy – skorzystania z szerokiej oferty strefy restauracyjnej, licznych usług czy zrobienia zakupów. Wszystko w jednym miejscu, w samym centrum Katowic.

Wprowadziliśmy także możliwość odpłatnego wynajmu Sali Co-working na różnorodne spotkania, szkolenia i wykłady.

Koszt wynajmu salki to 100 zł/h (brutto). W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt z Punktem Informacji (poziom 0, przy wejściu od ul. 3 Maja) – Tel. +48 32 41 41 601.

Rezerwacja salki dokonywana jest dwa razy w tygodniu (za wyjątkiem niedziel niehandlowych).

Regulamin Sali Co working oraz Regulamin Centrum Handlowego znajdują się w punkcie informacji oraz na stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się.

Serdecznie zapraszamy do pracy w naszym Co-Workingu i życzymy, by powstawały tu kreatywne i wartościowe prace.

T: +48 32 41 41 601

 

 

Pokaż na mapie

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.