Galeria Katowicka

Kup charytatywne notesy i przypinki zaprojektowane przez OLKĘ OSADZIŃSKĄ w najbliższym sklepie TK Maxx, lub przekaż datek w dowolnej wysokości online tutaj.  Zysk ze sprzedaży produktów przekazujemy na rzecz

Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA. Razem możemy pomóc dzieciom w lokalnych społecznościach rozwijać swój potencjał.

Od 2014 roku marka TK Maxx wspólnie z klientami zebrała już ponad 3,3 miliona złotych, a we współpracy z Akademią Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA pomogła ponad 3500 dzieciom w lokalnych społecznościach.

W tym szczególnie trudnym dla nas wszystkich czasie Akademia Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA pomaga dzieciom i młodzieży w lokalnych społecznościach rozwijać swój potencjał. Trudności związane z pandemią, w tym lockdown i nauka online, mogą obniżać samoocenę dzieci i wpływać negatywnie na ich poczucie wartości. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, dzieci potrzebują naszego wsparcia.

TK Maxx x Olka Osadzinska 1

Aktualne promocje

Każda para skarpet 10 zł!

Data obowiązywania promocji 29.07.2021
Warto skorzystać z promocji na skarpety w BIG STAR każda para w cenie 10 zł *nie dotyczy BASIC - za mniejszą cenę otrzymasz bowiem najwyższą, sprawdzoną jakość. Zapraszamy!
Sprawdź promocję
800 x 800big
800x800

Finał wyprzedaży!

Data obowiązywania promocji 28.07-3.08.2021
Rabaty do 70% FINAŁ WYPRZEDAŻY! Extra 20% na wyprzedaż oraz wszystkie klapki i sandały Oferta ważna do 3.08.2021r. Zapraszamy do salonu WOJAS i na www.wojas.pl
Sprawdź promocję - Finał wyprzedaży!
ZOBACZ WSZYSTKIE PROMOCJE - przejdź do strony promocje
Pierwsza apla animacji aktualne promocje
Pierwsza apla animacji aktualne promocje