newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
grafika_na_www_RESTAURACJE_PL

Doskonała, gorąca kawa o głębokim smaku, parzona z unikatowej, przygotowywanej specjalnie dla nas mieszkanki ziaren, aromat świeżych wypieków, szeroki wybór pysznych ciast i ciasteczek, kolorowych tortów i innych słodkości – wszystko to czeka na Państwa w kawiarniach Nakielny.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby niepowtarzalny klimat naszych kawiarni przypadł do gustu zarówno wielbicielom inspirowanych włoską kuchnią kanapek czy wytrawnych tart na francuskim cieście, jak i entuzjastom owocowych szejków, smoothies i dobrych herbat.

Nakielny Kawa i Wypieki to sieć butikowych kawiarni stworzona z myślą o ludziach, którzy nie tylko poszukują niebanalnych, intrygujących smaków, ale pragną także odnaleźć chwilę wytchnienia w ciągu dnia i zrelaksować się w kameralnym, nowoczesnym i przyjaznym otoczeniu oraz cenią sympatyczną i pomocną obsługę.

W Krakowie rozpieszczamy podniebienia naszych gości od 2016 roku – jesteśmy obecni w centrum miasta i w kilku centrach handlowych. Wiemy, że wielbicieli „małej czarnej” i słodkości nie brakuje również na Śląsku, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy zaprosić Państwa do naszej kawiarni w samym sercu Katowic.

Na pyszną kawę i doskonałe wypieki zapraszamy przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe!)

Pon-Sob 08:30 – 21:00
Niedz. handlowe 09:30 – 20:00
Niedz. niehandlowe 11:00 – 21:00

www.nakielny.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.