newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_promocje

Dzień Babci i Dziadka!

dzienbabci_21012020_mini

Z okazji Dni Babci i Dziadka w salonie Vision Express przygotowaliśmy specjalną promocję – aż do 50% zniżki na soczewki z antyrefleksem (również progresywne). Wiemy, jaki prezent możesz sobie sprawić […]

Więcej Array

Profesjonalne komplety!

kompletytriumph_13012020_mini

Energia – jest ✔️ Zapał do pracy – zgadza się ✔️ Teraz potrzebujesz już tylko sportowego stroju i możesz rusza na fitness! Profesjonalne komplety znajdziesz w salonie TriumphPL.

Więcej Array

Kosmetyki naturalne do -40%!

naturalnekontigo_17012020_mini

W ramach tej promocji będą m.in. następujące marki: Flora Siberica – cała marka do -40% D’alchemy – cała marka do -20% Natural Way – cała marka -30% Naturativ – cała […]

Więcej Array

Wyprzedaż pielęgnacyjna do -60%!

wyprzedazkontigo_17012020_mini

W ramach tej promocji na wyprzedaży będą m.in następujące marki: Biovax – cała marka – do -40% Dermika – cała marka – do -40% Biolove – cała marka do -40% […]

Więcej Array

Sportowe modele!

modeletriumph_13012020_mini

Czujemy, że w nowym roku nie trzeba Was namawiać do ruchu. 😉 Ale czy wszystkie pamiętacie o tym, że podczas ćwiczeń Wasze biusty potrzebują profesjonalnego wsparcia? Przyjdźcie do salonu TriumphPL […]

Więcej Array

Sale do -70%!

salevistula_17012020_mini

Teraz dodatkowe rabaty Wielka zimowa wyprzedaż trwa! Teraz dodatkowe rabaty: -20% na drugą i 30% na trzecią sztukę. Oferta obowiązuje w ramach wyprzedaży do -70%. Zapraszamy na zakupy!

Więcej Array

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.