newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_promocje

Codzienna higiena -40%!

ulotka_standard_02_higiena_1200x1200px2

PRODUKTY DO CODZIENNEJ HIGIENY do -40% * * Promocja nie dotyczy zestawów i produktów mini i nie łączy się z innymi promocjami.

Więcej Array

Wielka wyprzedaż okularów!

Grafika SALE_Obszar roboczy 1

WIELKA WYPRZEDAŻ OKULARÓW MUSCAT! Wybrane modele przecenione aż o 145 zł! Kupując oprawki, badanie wzroku z profesjonalnym doborem szkieł otrzymasz gratis. Zapisz się online na: www.muscat.pl Promocja trwa tylko do […]

Więcej Array

Only good vibes!

177ef4cc3ce5c0494659243339101e1bb508e35b

MOHITO zaczyna nowy rok z pozytywnym nastawieniem! Kolekcja Only Good Vibes przywodzi na myśl beztroskie chwile radości, za którymi tęskni każda z nas. W tym sezonie szczególnie modne będą pastelowe […]

Więcej Array

25% rabatu!

135829751_1589924854528767_3837140924750667275_o

25% rabatu na cały asortyment marki DNA Ideą DNA Your Supps™ jest dostarczenie Wam najwyższej jakości, całkowicie bezpiecznego produktu z zachowaniem prostej, przystępnej formy i korzystnej ceny.

Więcej Array

Internetowa wyprzedaż!

800X8002

Nawet nie wiecie, jak tanio można teraz kupić sprzęt w internecie! Euro organizuje masową internetową wyprzedaż i sprzedaje nawet na 50 rat 0%. RRSO 0% oczywiście. Sprawdź szczegóły: www.euro.com.pl

Więcej Array

Promocja noworoczna!

ORANGE_SALE_1080x1080_210105a1

Po szczegóły oferty zapraszamy do salonu, gdzie gwarantujemy wszystkie środki ostrożności. Do zobaczenia.

Więcej Array

Noworoczna oferta!

1200x1200_pl

Noworoczna oferta w promocyjnej cenie 28.12.2020 – 17.01.2021 Promocja obowiązuje na wybrane produkty

Więcej Array

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.