newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_promocje

Odbierz rabat -20%!

SEPHORA_20%_Zapachy_pazdziernik_2020_grafika_900x9003

Sephora dobrze wie, że perfumy to dużo więcej niż tylko zapach. Wyraź swoją osobowość, dzięki subtelnej kwiatowej wodzie toaletowej lub sięgnij po wodę perfumowaną o zdecydowanym zapachu, który odzwierciedli Twój […]

Więcej Array

Najnowsza kolekcja!

image002

Najnowsza kolekcja MOHITO Grey Clarity to esencja nowoczesności i prostoty w jednym. Jest odpowiedzią na potrzeby współczesnej i wymagającej klientki, która ceni wysoką jakość materiału, klasyczne kroje oraz funkcjonalność. Grey […]

Więcej Array

Mid season sale!

800x8003

MID SEASON SALE w salonie WOJAS !!! Rabaty do 40 % na wybrane produkty. Zapraszamy do salonu i na www.wojas.pl

Więcej Array

Produkty do włosów do -40%!

ulotka_standard_22_1200x1200px222

PIELĘGNACJA, KOLORYZACJA I STYLIZACJA WŁOSÓW DO -40% taniej* * Promocja nie dotyczy zestawów, produktów mini, akcesoriów do włosów oraz produktów marki L’Oréal Professionnel. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Więcej Array

Niezawodne kurtki!

1

Szukasz niezawodnej kurtki na zimę? Stawiasz na nowoczesne rozwiązania oraz zielone technologie. Koniecznie sprawdź kolekcję kurtek idealnych na każdą pogodę dostępną w salonie Timberland. Nie zwlekaj!

Więcej Array

Jesienne zapachy do domu!

TK Maxx_swieca o zapachu pikanu i bourbonu_39,99_zl

W ostatnich tygodniach pogoda nas nie rozpieszcza, dlatego aby umilić sobie pobyt w domowym zaciszu warto zadbać o kilka drobnych akcesoriów, które sprawią, że ten czas minie nam w niezwykle […]

Więcej Array

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.