umowa zlecenie
min. 70 godzin w miesiącu
ważna jeszcze 13 dni
o GaleriiGaleria Katowicka

Zakres obowiązków

  • Usługi ksero
  • fax oraz wydruki
  • odbieranie maili od klientów
  • współpraca z administracją, firmą sprzątającą oraz ochroną
  • sprzedaż kart podarunkowych
  • usługi wypożyczenia np. powerbanków
  • rezerwowanie oraz pobieranie opłat za co-working na terenie galerii
  • ogólne udzielanie informacji klientom na temat galerii
  • prowadzenie ewidencji rzeczy znalezionych
  • rejestracja paragonów do programu lojalnościowego na terenie Galerii Katowickiej

Oferujemy

  • Pracę po 6 h w systemie dwóch zmian: 9-15,15-21 (możliwość dostosowania godzin do dyspozycyjności i planu na uczelni)
  • Możliwość wypracowania dodatkowych płatnych godzin
  • Praca ta podnosi wiele kwalifikacji oraz pozwala rozwinąć umiejętności związane z obsługą klienta. Poszerzy również Twoje horyzonty względem zagadnień marketingowych oraz procesów zarządzania w strukturze jaką jest centrum handlowe. W perspektywie czasu możliwy awans.

Wymagania

  • Dyspozycyjność w wymiarze minimum 70 godzin miesięcznie
  • Chęć podjęcia dłuższej współpracy
  • Znajomość pakietu Office w szczególności Excela
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Status studenta.

WYŚLIJ CV
LUB
ZŁÓŻ APLIKACJĘ W INFOPUNKCIE
Pierwsza apla animacji pressroom
Druga apla animacji pressroom