umowa zlecenie
ważna jeszcze 2 dni
o GaleriiGaleria Katowicka

Opis oferty

Szukamy dyspozycyjnych, odpowiedzialnych oraz cechujących się dużą otwartością osób do Punktu Informacyjnego w Galerii Katowickiej. Poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy możliwość dostosowania godzin pracy oraz pracę w młodym zespole. Praca podnosi wiele kwalifikacji oraz pozwala rozwinąć umiejętności związane z obsługą klienta. Poszerzy również Twoje horyzonty względem zagadnień marketingowych oraz procesów zarządzania w strukturze jaką jest centrum handlowe. W perspektywie czasu możliwy awans.

Zakres obowiązków

  • obsługa ksero oraz wydruki,
  • odbieranie maili od klientów,
  • współpraca z administracją, firmą sprzątającą oraz ochroną,
  • sprzedaż kart podarunkowych,
  • usługi wypożyczenia,
  • rezerwowanie oraz pobieranie opłat za co-working na terenie galerii,
  • ogólne udzielanie informacji klientom na temat galerii,
  • prowadzenie ewidencji rzeczy znalezionych,
  • rejestracja paragonów do programu lojalnościowego na terenie Galerii Katowickiej

Wymagania

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności w wymiarze minimum 100 godzin miesięcznie,
  • Chęci podjęcia tylko dłuższej współpracy,
  • Znajomości pakietu Office w szczególności Excela,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Statusu studenta

Nie potrzebna jest dodatkowa wiedza czy doświadczenie w tym zakresie. Zapewniamy wprowadzenie do wykonywania prac/zadań na stanowisku.

Oferujemy

• Stawka 27,7 zł brutto

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Pierwsza apla animacji pressroom
Druga apla animacji pressroom