newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej

Podaruj Dziadkom przeżycia życia!

Pamiętacie Pana Janusza? To szczęśliwy zwycięzca naszego konkursu „Przeżycia Życia” na Dzień Dziadka! Nagrodą była przejażdżka Lamborghini Gallardo po torze wyścigowym! Przed Wami pełna adrenaliny, ostra jazda!

#PopKoolTour – finał

Przed wami kolaż ludzi, warstw społecznych, pokoleń, punktów widzenia, miejsc Katowic! Zaangażowalismy całe miasto. Rozmawialiśmy ze znanymi i z zapomnianym. Takie są Katowice… Takie jest nasze miasto!

DOŁĄCZ DO ZAŁOGI – relacja z wyprawy

W pierwszym tygodniu czerwca, wraz ze zwycięzcami konkursu “DOŁĄCZ DO ZAŁOGI”, przemierzyliśmy błękitne wody Adriatyku! 🌊 Zobaczcie klip z wyprawy! ⛵⛵⛵

Nietypowe spotkanie z Vitalem Heynenem

18 maja mogliście „na żywo” spotkać kluczowe postacie kadry siatkarskiej, zamienić z nimi kilka słów czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie…

Poznajmy się lepiej!

Walentynki w nieoczywistym miejscu? Zobaczcie jak przebiegał romantyczny wieczór na antresoli Galerii Katowickiej, będący zwieńczeniem konkursu “Poznajmy się lepiej”.

Podaruj Dziadkom Przeżycia Życia!

Poznajcie laureatkę jednej z dwóch głównych nagród w konkursie na Dzień Babci i Dziadka oraz jej metamorfozę! Fryzjer, makijażystka, kosmetyczka, a na deser shopping z modową stylistką – takie Przeżycia Życia […]

Mnożymy Prezenty w Galerii Katowickiej!

W grudniu “Mnożymy Prezenty”! Oprócz spotkania z Mikołajem, w przedświątecznej strefie konkursów i zabaw, na wszystkich klientów, czeka mnóstwo niespodzianek z licznymi nagrodami.

Czorny Piontek, Czorny Weekend

Black Friday po naszymu! Wyjątkowe przeceny i zniżki aż 75% oraz Fajrant Point, czyli specjalnie zaaranżowana strefa odpoczynku, w której każdy mógł wypić darmowa czorna jak wongiel kawa.

Katowice Fashion Week

Zupełnie nowa odsłona! Trzy sceny, porady stylistek, promocje do -70%, ponad 20 pokazów na pasażach dwóch pięter galerii, elektryzująca muzyka oraz transmisja dźwięku i obrazu w całym obiekcie.

Dziecięcy Talent Show

Występy i zabawy z youtuberką Tunią, koncert Michaela Jacksona, muzyczna bitwa zespołów, szalone zdjęcia w fotobudce oraz wiele innych atrakcji przygotowaliśmy w ramach Dnia Dziecka w Galerii Katowickiej.

Z Mamą Najlepiej!

Atrakcyjne promocje i rabaty, pamiątkowe zdjęcia w mini-studio fotograficznym wraz z darmowym wydrukiem w salonie Fotojoker, składanie życzeń na żywo oraz mnóstwo dobrej zabawy. Zobaczcie sami.

Katowice Fashion Week

Znani projektanci, metamorfozy, spotkania z gwiazdami, castingi do Miss Polonia, a także promocje sięgające aż 70% – tak wyglądała 4. edycja Katowice Fashion Week.

Fun Festival

10 fantastycznych formacji kabaretowych i topowych stand-up’ów, charyzmatyczny prowadzący i dwa weekendy nieprzerwanego śmiechu! Zobaczcie jak wyglądał tegoroczny Fun Festival!

Fun Festival

W pierwszy weekend 2. edycji Fun Festivalu wystąpili: Tomasz Nowaczyk, Kabaret PUK, Piotr Bałtroczyk, Kabaret ŁOWCY.B oraz Andrzej Grabowski. Zobaczcie relację!

Prezenty Za Prezenty

5.301 nowych użytkowników programu lojalnościowego, 13.718 zarejestrowanych paragonów i ponad 2.000 odebranych nagród! Zobaczcie jak było!

Fall-Winter 2016

Największa impreza modowo-shoppingowa na Śląsku, którą zwykle odwiedza ponad 100 000 w 2 dni. Casting The Look of The Year, pokazy najnowszych kolekcji sklepowych oraz znanych projektantów, warsztaty projektowania mody, […]

Fun Festival 2016

Relacja z największej imprezy kabaretowej na Śląsku! 120 000 odwiedzających, 15-godzinny program artystyczny, 9 formacji kabaretowych i 4 stand-up`erów. Działo się w Galerii Katowickiej!

Katowice Fashion Week 2016

Trendy prosto ze światowych wybiegów, spotkania z projektantami i gwiazdami, pokazy mody, castingi oraz liczne strefy metamorfoz! Zobacz relację z największej imprezy fashion na Śląsku!

Odcinek 10 – 07/2016

Znajdź idealny aparat na letnie wyprawy w Fotojoker, odkryj najnowsze propozycje BijouBrigitte, doznaj orzeźwienia w Mięta Malina i poznaj tajniki szlachetnych trunków za sprawą Centrum Wina.

Odcinek 9 – 07/2016

Leć na urlop z TravelPlanet, kup okulary słoneczne w InterOptyk, odkryj kolekcję Peek&Cloppenburg oraz zadbaj o dłonie w salonie Manicure & Pedicure Marty Gajewskiej.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.