Wiosna przed nami więc to dobra okazja, by poprosić wielkanocnego zajączka o jakieś sprytne, wiosenne prezenty! Może by tak hulajnogę elektryczną, miejski rower, smartband, karta podarunkowa do Galerii albo bilety do kina?

A jeśli zajączek nie dowiezie, to dowieziemy my! W KatoKarcie do 30 marca możesz wygrać którąś z tych nagród (albo jakąś inną spośród kilkudziesięciu nagród)!

Jak? Prosto rzecz jasna :) Wchodzisz na aplikację KatoKarta (jeśli nie masz to KLIKNIJ TUTAJ) i wybierasz o jaką nagrodę główną chcesz grać. Jak wybierzesz to ruszasz do gry, w której Twoim zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów :)

  • Dotknij ekran, aby zacząć grę
  • Skacz przez przeszkody i zbieraj pisanki - każde dotknięcie ekranu to skok
  • Dodatkowe życie daje Złote Pióro :)

Co wygrałeś dowiesz się po zakończeniu rozgrywki! Aktualny ranking znajdziesz w zakładce "Osiągnięcia". Każda nagroda posiada osobny ranking.

Bawcie się dobrze i Wesołych Świąt!

 

Gra Wielkanocna

Zobacz inne aktualności

BIUSTOWNICZKI – BEZPŁATNE USG PIERSI

Data obowiązywania wydarzenia
19 i 20 kwietnia w Galerii Katowickiej pojawią się BIUSTOWNICZKI, czyli akcja oferująca bezpłatne badania USG piersi dla kobiet w wieku 18-35 lat. Gabinety staną na poziomie 0, koło sklepu...
zobacz aktualność
Biustowniczki
Ubrania pełne mocy

PUŚĆ CIUCH W RUCH! UBRANIA PEŁNE MOCY 3.0

Data obowiązywania wydarzenia
To już trzecia edycja jednej z Waszych najbardziej ulubionych akcji w Katowickiej! Już 25 kwietnia 2024 wracają UBRANIA PEŁNE MOCY, a wraz z nimi: po pierwsze – dołączasz do gry o...
zobacz aktualność - PUŚĆ CIUCH W RUCH! UBRANIA PEŁNE MOCY 3.0
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności